Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tényleg ennyire gáz, hogy fiú...

Tényleg ennyire gáz, hogy fiú létemre fodrász szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
Idén fogok érettségizni és én most már teljesen biztos vagyok benne, hogy mit szeretnék a jövőben, mint a kérdésemben említettem. Csak osztálytársaim éretlen módon elkezdtek szekálni emiatt és mindenféle jelzővel illettek, valamint szerintük ez nagyon lányos és ezért röhögnek ki..
2016. szept. 13. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert idióták, NE FOGLALKOZZ velük!! Nagyon szép szakmát választottál, egyáltalán nem gáz...
2016. szept. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11%
Sok meleg megy fodrásznak, nincs ebben furcsa.
2016. szept. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

Előzőnek igaza van RÉSZBEN

majdnem minden meleg fodrász, de nem minden fodrász meleg.

Amúgy meg én szeretném ha férfi lenne a fodrászom

2016. szept. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nos én személy szerint nem vagyok meleg :) Csak mindig is érdekelt ez a szakma és ezért választottam ezt.
2016. szept. 13. 19:10
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Öcsém is fodrásznak tanul és nem meleg. A férfi fodrászokra nagy a kereslet, szóval könnyen fogsz viszonylag jól fizető munkát találni.
2016. szept. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Eddig akárhány női fodrásznál voltam mind elbaszta a hajamat, aztán egy férfihoz mentem, na ő jóra csinálta meg :D
2016. szept. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sz.ard le mások mondanak. Sok meleg van fodrász van, ez van, de ha normálisan beszélsz senki nem fogja azt hinni rólad hogy meleg vagy. Hajrá.
2016. szept. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Te fogsz jól járni, jó szakmád lesz. Buta gyerekekkel ne foglalkozz!
2016. szept. 14. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Dehogy gáz :D Én is férfihez járok, nincs abban semmi furcsa. A munkáknak nincsen neme, egy foglalkozás nem lehet lányos lol. Buták az osztálytársaid.
2016. szept. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Exhorder válasza:
KURV GÁZ
2016. szept. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!