Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti is így éreztétek amikor...

Ti is így éreztétek amikor iskolát kellett választani?

Figyelt kérdés
Nagyon félek hogy ha jövőre 9-dikbe nem lesz velem egy barátnőm sem akkor lesznek barátaim vagy egyedül maradok. Fodrásznák szeretnék menni vagy szakácsnak de félek hogy semelyik barátnőm nem lesz velem. Adnátok tanácsot.

2016. szept. 8. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia


Én nem vagyok lány, se fodrász, de józan az vagyok. Szerintem ettől nem kéne tartanod, természetes, hogy mindenki más felé orientálódik. Nem a barátnőidből fogsz megélni, legalábbis remélem. Olyan iskolát válassz, ahol megfelelő képesítéssel ruházhatnak fel téged, és majd megállod vele a helyed egy fodrászatban. Hogy lesznek e barátaid? Biztosan, ha nem lógsz ki a sorból. Együtt élitek meg a dolgokat, közösen szenvedtek egy rosszabb tanárnál. Hidd el jól össze szoktak kovácsolódni az osztályok.

2016. szept. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én is paráztam ettől 8.-ban. Nagyon, de a szüleim is és testvéreim is azt mondták, hogy nem kell aggódnom.


Végül igazuk lett. Beletelik egy kis időbe, míg kialakulnak a haverságok, a klikkek, de megéri.

Nekem középsuliból van kettő nagyon jó barátom és a többiekkel is, ha találkozok, nagyon jol el tudunk beszélgetni.

2016. szept. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem 8.-ban nem voltak a suliban barátnőim, mert azok, akikkel jóban voltam, 5.-6.-ban elmentek a suliból. Viszont a gimiben ismertem meg a legjobb barátnőmet, akivel azóta is (16 éve) nagyon szoros a kapcsolatunk. Ne aggódj. Inkább nézd a jó oldalát. Lesznek új barátaid.
2016. szept. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem. Én örültem, hogy megszabadultam az osztálytól.
2016. szept. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az emberek többsége érzi ezt... Bár nekem általánosban csak egy álszent barátnőm volt, és a suliban kb az összes diák kiközösített, lenézett (anyagi helyzet a nulla alatt... De ezt hagyjuk.), ezért örültem, hogy van, aki nem lenézően és bántóan szólt hozzám. Örültem, hogy onnan elkerültem, de rettegtem, hogy hasonló lesz a helyzet... Valóban úgy volt, annyi kivétellel, hogy egy barátnőt csak találtam... Csak ő is - mint utólag kiderült - ugyanolyan volt, mint azok, akik bántottak... De most egy másik suliban végre van egy barátnőm... Vagy olyasmim... Nekem ez nem nagyon jött össze. Remélem, neked jobban sikerülni fog, mint nekem. :D Sok sikert. :D

18L

2016. szept. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem altalanosba inkabb csak haverjaim voltak,mintsem barataim(bar megmaradt par ember,akiket igaz baratnak nevezhetek)Most mentem 9.-be es senki se jott velem az osztalybol,nagyon feltem,hogy kikozositenek,meg nem lesz baratom egy se.Meg csak masfel hete van suli,de maris szereztem 5 nagyon jo baratot fiut,lanyt vegyesen,szoval be felj,csak legy nyitott.15/L
2016. szept. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 😃
2016. szept. 10. 06:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!