Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az Uzoni Péter általános...

Az Uzoni Péter általános iskola mennyire számít jonak?

Figyelt kérdés

Sziasztok szerintetek érdemes lenne ebbe a suliba menni középsuliba?

Maga a suli milyen?

Pl: tanárok, környezet, gyerekek


2016. szept. 13. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A hitgyülis suli? Röviden: birkanevelde.
2016. szept. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ingyenkaktusz06 válasza:
Ajajaj, látom a birkaneveldés válaszadó nem kicsit ateista és előítéletes. Nem vagyok vallásos, sosem volt a családom sem. A keresztény vallásgyakorlat,- és formától nagyon, valóban nagyon távol áll a neveltetésem. Lassan több mint 2 éve járok abba az iskolába és először semmi kedvem nem volt oda betenni a lábam. Azt hittem szenteltvizet fogok kapni reggelente és Kisjézus lesz a lábtörlőkön, a lányok mindig garbóban és földaláérő szoknyában lesznek. Nos, szenteltvízről sosem hallottam ott és nem is köteleznek a gyülekezetben való részvételre, a lányok kivágott, dekoltázsos felsőkben és szaggatott nadrágokban, miniszoknyákban, magas sarkúban mennek a mosdóba szemöldököt fixálni és egy kis szolíd 5d műszempillát feltenni rúzzsal. Mindemellett betegesen pozitív felfogásúak ott az emberek, senki nem mond egy rossz szót sem és előreengednek a büfében. Nem kell kántálni. Heti 2 bibliaóra, ott imádkozik egy önkéntes jelentkező / tanár, erre maximum áment kell mondani. Összességében a legjobb suli Nógrád és környékén!
2020. ápr. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Előző válaszoló, ez érdekes, ugyanis én pont az ellenkezőjéz tapasztaltam teljes mértékben.12 évig jártam oda iskolába. Ott is érettségiztem le tavaly. Alig vártam hogy vége legyen és kiszakadjak abból a közegből. Nagyon személyválogatók voltak, a "világiakat" kiközösítették. Világi nem lehetett DÖK képviselő, nem mehetett versenyekre. Csak a gyüliseket vitték iskolai pályázatos kirándulásokra. A tanárok a világiakat mindig külön kezelték, és hátra lettünk ültetve. Megaláztak minket. 2 éve pedig egy olyan dolog történt ami még a szocializmusban is durvának számított volna. A gyülis osztálytársaim kitalálták hogy infókat gyűjtenek a világiakról és leírják egy papírra amit odaadnak az igazgatónak hogy el tudjon minket távolítani az iskolából. Egyszer pár osztálytársammal emiatt az igazgató be is hívatott minket az irodájába és megfenyegetett hogyha nem húzzuk meg magunkat nagyon akkor kirúg minket. A legdurvább része az volt hogy kiadták a feladatot egy gyülis lánynak hogy haverkodjon össze egy világi lánnyal, és úgy gyűjtse az infókat. Életem legrosszabb 12 éve volt amit ott töltöttem, most már a régi osztálytársaimat tudatosan kerülöm is a városban, nem tudok rájuk nézni. Sajnos nem jöhettem el onnan, mert szüleim erőltették hogy maradjak abban a suliban. A biblia óra meg szinte 100% politika volt fidesz imádattal övezve. Utálatos gyökér volt a bibliatanár is. Hányingerem van ha rágondolok arra az iskolára.
2022. febr. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!