Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan védjem meg magamat, a...

Hogyan védjem meg magamat, a nálam erősebb/gyorsabb osztálytársamtól?

Figyelt kérdés
Ma történt, hogy egy eléggé egoista osztálytársam ok nélkül tarkón csapott, de nem fájt, viszont nagyon könnyen felidegesítem magamat, és visszaszóltam neki hogy: "halnál éhen, a k...a anyádat, minek csinálod ezt?" Erre elkezdett lökdösni, és olyanokat ordított hogy megfog ölni... (Hozzám sem mert érni.) Viszont sokkal erősebb, gyorsabb... Annyi előnyöm van vele szemben hogy okosabb vagyok nála. Valahogy meg kéne magamat védeni, viszont ha tanárnak szólok akkor biztos hogy meg fog verni. Szülőnek sem akarok, mert jó iskolám van és félek hogy kiírnának onnan. Másik osztály kizárt! Úgy gondoltam, hogy pl. egy mozdulat sort, hogy egy pár pillanatig, lesokkoljam vagy hogy megmutassam neki hogy nem félek tőle, és hogy ha legközelebb beszól akkor megbírnám verni. Kérlek segítsetek.

2016. szept. 15. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Kezzd azzal, hogy hamár ő ilyen tuskó módon viselkedik, akkor nem alacsonyodsz le hozzá és szidod a szüleit, mikor nem is ismered őket. Az téged minősít, őt meg csak mégjobban felhúzod. Ha visszaszólsz, akkor próbáld meg értelmesen. A szavak csodára képesek, még az is lehet, hogy bocsánatot kér. Ha nem megy a szavakkal való visszavágás és tanárnak szólni sem akarsz akkor fuss el. Ha ez sem opció, akkor meg verekedjetek, de arra nem lehet tanácsot adni egy ilyen oldalon. Menny el önvédelem oktatásra. Azt írtad okosabb vagy. Akkor hazsnáld ki. Biztos vagyok benne, hogy egy okos ember eltudja magyarázni a szüleinek, hogy ez egy jó iskola, megéri odajárni és légyszíves mennyenek be és beszéljenek az osztályfőnökkel, hogy bántanak. Bár nem értem miért nem te beszélsz az osztályfőnökkel.
2016. szept. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, még mielőtt elkezdett volna szekálni, már akkor gondoltam hogy ez egy kicsit durva volt, bocsánatot kéne kérni, mert hát elég könnyen felhúzom magamat sajnos. :( De amikor odaakartam menni hozzá bocsánatot kérni, akkor elkezdett fenyegetőzni. Mint mondtam, ha tanárnak szólnék akkor biztosan megverne. Az önvédelmi oktatást meggondolom, de nem nagyon hiszem hogy az én városomban van ilyen. Mindenesetre köszönöm a választ.
2016. szept. 15. 18:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Paprikaspray betáraz, ha megpróbál fizikailag bántani, akkor lefújod és meg van oldva a probléma. A lényeg, hogy csak indokolt esetben önvédelem céljából használd. A szájkaratét meg egyszerűen hanyagolni kell.
2016. szept. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nos, szerintem ez egy elég durva beszólás volt a részedről! nem kell elmondanod neki, mert csak lovat adsz alá. Sajnos nem tudom, hogy mi volt az eredeti célja. Vagy barátkozni akart (igen, így), vagy kötekedni, vagy mindenféle különösebb ok nélkül csinálta. Szerintem egy jó ideig ne szólj hozzá.


Az én osztálytársaim füveztek a suliudvarban, volt, akin egészkaros színes tetoválások voltak vagy félmillió forint értékben, és voltak, akik 20-30 centis pengéjű vadászkéseket cipelgettek magukkal. Rendszeresek voltak a verekedések, és hogy ok nélkül gonoszkodjanak egymással! Hogyha én ezzel megúsztam volna... Csakhogy nálunk nem tarkócsapkodás volt, hanem az, hogy tiszta erőből szórakozásból egymás oldalát, veséjét jól megrúgták. Persze, a szokásos zsidógyűlölő rocker hülyegyerekek voltak, hogy dögöljenek meg! Meg egymást tiszta erőből tökön rúgták, ütötték! Fel sem fogták, hogy ezzel tönkretehetik a másik életét, lehet, hogy örökre elveszti a nemzőképességét! Én az ilyeneket egyszerűen kiherélném, és sorban tarkón lövetném az összeset!

2016. szept. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!