Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztálytársamtól kiver a...

Az osztálytársamtól kiver a víz. Mit tehetek?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok. Van egy osztálytársam, most hívjuk csak Sanyinak. Tehát, 9. osztályos vagyok, Angol nyelvi előkészítőn. Van egy osztálytársam, aki vékony, testtartása nagyon rossz és olyan "élettelenek a szemei",

egyszerűen csúnya. Nem is azzal van a bajom, mert külső alapján nem ítélünk. Hanem azzal, hogy EGÉSZ NAP ENGEM BÁMUL, nem hagy békén, követ mindenhova. Nem tudom ezt hová tenni, nem tudom, hogy másokkal hogy viselkedik, mert nem nagyon foglalkozom vele, de most már kiakaszt, hogy egyszerűen nem bír ki 45 percet anélkül, hogy legalább 10 percig engem bámuljon, mint akit meg akar ölni álmában. Mit tehetnék? Egyszerűen nem tudom felfogni, hogy miért...



2015. dec. 8. 22:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Én ha észreveszem, hogy bámul valaki, én is belenézek az illető szemébe és addig bámulok oda rezzenéstelen arccal, amig már ő maga nem érzi kinosan magát és el nem fordul. Tedd ezt te is.
2015. dec. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%
Próbálj vele beszélgetni, hátha azt szeretne, csak nem tudja hogy kezdje. Szünetben lépj oda hozzá és kezdj el egy témát. Szerintem el fogja hagyni a "bámulást". És neked sem lesz olyan ijesztő.
2015. dec. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
42%
Először is lépj oda hozzá, és kérdezd meg tőle: Homár vagy? Homár vagy? Szereted a bőrös virslit?
2015. dec. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
2. Hozzászólónak: Te nem vagy komplett, mind a ketten fiúk... Gondolom a kérdező nem m*leg...
2015. dec. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
4-esnek 2 - nem gondoltam erre, és nyilván nem is erről van szó. Hanem szoktak az emberek beszélgetni egymással, az a normális. Valami miatt elakadt a kommunikáció. Gyanítom, hogy azért "bámul", mert szeretné feloldani. Nem kell bántani. Azonkívül az emberek szokták ám egymást utánozni. Nagyon, mimetikusan. Valami tetszik az egyikben és hopp! átveszi a másik. A divat is mimetikusan terjed. Szóval rajta, bátorság!
2015. dec. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

4-es !

Én azt gyanítom hogy maga a kérdező azt szeretné tudni hogy bejön e Sanyinak! tuti hogy a kérdező nem heteró,mert egy heteró meg se kérdez ilyeneket

2015. dec. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
18%

6-os légyszíves ne rágalmazd! van ilyen, hogy "bámulás" ismerjük ezt a jelenséget. Semmi köze a nemi identitáshoz és ne is hozd most ide- neked esne jó, ha rádolvasnának valamit, ami nem igaz (ez a rágalmazás).

A mimetikussághoz van köze. Amikor te, 6-os bámulod a képernyőt, ott az idióta sztárokat - az is ebbe a kategóriába esik. Utána megpróbász úgy öltözködni, mozogni, ahogy a bámulat tárgya stb.

2015. dec. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
7-es Te hogy tudsz összehasonlítani egy tv-nézést ,egy emberi testbeszédhez? magas IQ-d lehet mit ne mondjak.
2015. dec. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
nagyon nem értetted meg amiket írtam, semmit sem értettél meg belőle - az IQ-mal meg ne törődj, az nem a te ügyed, a tied a sajátodé lenne, amely IQ nyilván az egekig ér :D:D
2015. dec. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Az én IQ -magas :D

és akkor is értettem miről beszélsz :) de a lényegen nem változtat szerintem

2015. dec. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!