Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan bókoljak egy tanárnak?

Hogyan bókoljak egy tanárnak?

Figyelt kérdés

Olyan "rávevős" bókra gondolok, amivel rá tudom venni, hogy pl megadja a jobb jegyet :D 30-40-es korosztályra gondolok :D

17/F



2016. szept. 16. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Nagy gondok vannak ott, hogyha egy tanár a diákjának azért ad jobb jegyet, mert az bókol neki!


A legjobb bók, hogyha tanulsz, és megírod 5-ösre!

2016. szept. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

"De csinos ma tanárnő,volt fodrásznál?" ... :DD


17f

2016. szept. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
#2-es vagyok.. Mit tanít az a tanár? :D
2016. szept. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Legalább a tanár férfi? :)
2016. szept. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%

1, Lehet hogy ez által csak negatív megítélést váltasz ki, ezért rosszabb jegyet kapsz.


2, Bókolást mások előtt manapság nem szívesen hallgat egy tanár mert mások félreértik. Sokan ezért jelentik is az osztályfőnök felé az ilyet.


3, Tanulni kéne, nem a hülyeségen járni az eszednek.

2016. szept. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%
Mondd meg óra végén, hogy nagyon élvezted az órát, esetleg olyannyira , hogy pluszórán is maradnál szívesen, úgyhogy akár korrepetálhatna. De mondjuk én ezeket nem tudom. Dobd be, hogy csinálni akarsz valami szorgalmit, amivel javíthatnál, meg tegyél föl órán kérdéseket a tananyaggal kapcsolatban, hogy lássa, hogy figyelsz, és érdekel, amiről beszél, és gyakran jelentkezel és hozzászólsz, és lelkes vagy, és örülsz neki, és mosolyogva is ülsz be az órájára esetleg, és rögtön vigyázzba vágod magad, amint belép a terembe, hozzál neki krétát, de ne saját pénzből, hanem a portástól vagy akinél tartja az iskola. Most ki a szivacsot szépen, húzd ki neki a széket, vagy mittudomén.
2016. szept. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%

"Cingár kéményseprő vagyok óriási kefével."

" Ma nudlis hangulatban vagyok "


Mindig beválik!

2016. szept. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%

Én csak azt osztályzom le, amit a gyerek produkál. Ha a kedvenc diákom ír egyest, akkor egyest kap.


Szóval akármilyen dumával jössz oda hozzám, azt a jegyet kapod, amit megérdemelsz. A behízelgő dumákon és bókokon egyébként is simán át lehet látni, és ettől csak unszimpatikusabb leszel, semmilyen eredményt nem érsz el vele.

2016. szept. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!