Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csak a filmekben van olyan,...

Csak a filmekben van olyan, hogy a tanárnak megtetszik egy diákja / beleszeret a diákjába?

Figyelt kérdés
Ilyen valóban szokott lenni?

2016. máj. 20. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
Két házasságról is tudok, ahol a tanár elvette feleségül egy diákját. Igaz, csak az értettségi után, és ezelőtt 30 évvel.
2016. máj. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért mert előfordult már, még nem biztos, hogy veled is előfog.
2016. máj. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

En is hallottam mar ket esetrol.

A kozepiskolai klarinet tanarom es a matektanarom.

2016. máj. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én egyet tudok, általánosban ment a szóbeszéd mindig egy 7.-es srácról hogy kavar a tanárnővel, és ezen röhögött mindenki, mert kitalációnak hitték természetesen. Pedig valóság volt, csak titokban tartották 6 évig.
2016. máj. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Elő szokott fordulni. Vannak olyan esetek, hogy pont amiatt alakul ki ez az egész, mert kialakul egy függő, illetve felsőbb- és alsóbbrendű kapcsolat a kettő ember között, de persze ez nem általános. Viszont én hallottam már olyan sztorit, amiben egy húsz év körüli ember jött össze, egy negyvenes nővel, aki még általánosban tanította őt, az első-második osztályban.
2016. máj. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hallottam sok ilyet, velem is volt. Gimiben is, főiskolán is. Ha pedig hozzászámolnám azt is, ami lett volna, ha én is benne vagyok... szóval megesik. Gyakran.
2016. jún. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Van egy 7-es lany a suliba aki lefeküdt a tesitararal es ez biztos mert rajta kaptak oket
2016. jún. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!