Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 9-osztályosok! Hogy illeszkedj...

9-osztályosok! Hogy illeszkedjek be?

Figyelt kérdés

Minden rendben van a kinézetemmel. Vannak divatos ruháim,mindig friss a hajam,átlagos vagyok,de a szép kategoriába tartozom. Vannak volt osztálytársaim is,velük is beszélgetek,és szereztem pár uj barátot is. De..sokszor összeülnek,és én kimaradok. Egy nagyobb társaság az osztályból ugynevezett "menők" akik velem is sokat beszélgetnek,de amikor összeülnek én nem vagyok ott. Ülök a helyemen,néha kimegyek szünetbe vagy a padtársammal beszélgetek,aki csendeske.

Nem tudom egyszerüen. Mit tegyek,hogy jobban felfigyeljenek rám?..



2016. szept. 20. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
semmit, ha ez így alakult, akkor ezek 4 évig lefognak téged sz@rni
2016. szept. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%
Ne legyél félénk, merj te is odaülni ha közbe tudsz szólni. Ha szép vagy akkor szerintem szívesen fogadnak.
2016. szept. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy pont kilencedikeseket kérdezel, akik nagy része még hozzád hasonló problémával küzd :D

Én úgy vettem észre, hogy a barátságok kb. 10. végéig alakulnak ki, addig még van remény neked. 3 hét után meg pláne.. Most még nyugodtan "odapofátlankodhatsz" hozzájuk.

2016. szept. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Odamentem ÉS szívesen fogadták! Az első válaszolnak nincs igaza,de a tobbieknek köszönöm a támogatást ÉS a batoritast
2016. szept. 22. 20:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Te feltettél egy kérdést, én elmodtam róla a véleményem, az hogy te csak a pozitív kommenteket vagy képes meglátni, a te egyéni problémád. :-)
2016. szept. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!