Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 9. osztályosok! Mennyire...

9. osztályosok! Mennyire szokott össze az új osztályotok?

Figyelt kérdés

Barátságok mennyire alakultak ki,így 3 hét alatt?

Kialakultak már a "bandák"?


2011. szept. 20. 19:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Már nagyon összeszoktunk. :D Mindenkinek megvannak már a barátai/haverjai. Nagyon nincs klikkesedés, mindenki bír mindenkit (még :D). De van még pár ember, akinek nem tudom megjegyezni a nevét. xD
2011. szept. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát, nálunk 5 új gyerek jött, amikor 9-dikes voltam. Tök jó fejek voltak ők, úgyhogy hamar össze is barátkoztunk velük. Viszont a másik osztályban egy új csaj bukkant fel. Egyébként az az osztály tornaórán velünk tesizett, úgy értem lányok a lányokkal, fiúk a fiúkkal... Na, az a csaj egy undorító alak volt. Ő barátságot kötött az osztályában egy lánnyal és együtt mindenkivel undokok voltak. Néha piszkálták a barátnőmet, de ő egyszerűen nem foglalkozott velük, mint ahogy mi sem, de rohadt idegesítőek voltak. Utánozták minden mozdulatunkat. Még a tesitanárnőnek is fejfájást okoztak a problémájukkal. Például, amikor kiválasztott két lányt, akiknek ki kellett választaniuk minket a csapatjukba. Ha ők nem egy csapatba kerültek, ott kezdődtek a problémák, hogy semmit nem akartak csinálni. Állandóan piócáskodtak. Mikor kérdőre vontunk a másik osztályba járó lányokat, hogy mi a fene van ezekkel? Ők se értették, mert az egyik lány régóta az ő osztályukba járt és ő sosem viselkedett így. És ez így ment fél évig, mert az új csajt az apja kivette az iskolából. Emlékszem, a nővére is itt volt a sulinkban, aki hasonlított a húgára, de az rendes volt. Bocsánatot kért tőlünk a hugicája helyett, mert az nem volt hajlandó ezt megtenni.


Szal, erről ennyit. Remélem, a tiéd nem ilyen lesz :) Légy erős :)

2011. szept. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!