Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak? Jelentsem fel...

Mit csináljak? Jelentsem fel vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Ma tesi ora után vementem az oltozobe es eszrevettem hogy az egyik osztalytarsam fenykepez vagy videozik. Aztán azt is eszrevettem hogy a cipomben benne van egy WCkefe a tesizsakomban pedig a kukanak a teteje. Azért 11. osztályban sztem ez elég gyerekes és számomra kicsit megalázó is volt. Szoltam a tesi tanarnak és sztem szolt is az osztalyfonoknek de ha levidoztak es feljelentem az jo lepes lenne vagy menjek el mellette? bocsi az ekezet hianyossagert. nemet billentyuzetem van. :)

2016. okt. 3. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
75%
Amikor én tizenéves voltam, akkor az ilyen konfliktusokat fizikai erővel volt szokás megoldani, de csak úgy 8. osztályig, utána már ha az ember tanult akkor gimibe került, és ott már nem voltak hülyék körülötte. Sokszor gyengébb, de pl. okos srácokat bevédtek butább, de erősebb srácok (pl. dolgozatoknál, háziknál segítésért cserébe), így őket sem merték kóstolgatni.
2016. okt. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas, retardált dolog 17 évesen ilyet tenni... Nem tudom, talán elég, hogy a tanárnak szóltál. NE mélyedj bele, tanulj, hogy mielőbb szabadulhass ebből a közegből egy normális társaságba.
2016. okt. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha felteszik az internetre vagy valahova, simán feljelentheted őket.

És ha teheted, menekülj egy ilyen osztályból. Az ilyen barmok tönkre fognak tenni.

Nem vagyok az erőszak híve, de az ilyen emberekre ráférne egy jó nagy verés.

2016. okt. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Természetesen jelentsd.
2016. okt. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az osztályban csak ő ilyen. És én is gondoltam arra hogy nekimegyek de annyira nem alacsonyodok le. Inkább szitkozódtam. Gondolkodtam és az a legviccesebb hogy egy halál buta lány csinálta ezt az utánfutójával. És én is azt montam hogy azért 17-18 évesek vagyunk...már azért lehetne komolyan venni a dolgokat és elkezdeni felnőttként kondolkodni, de ez egyes embereknek nem megy. Köszi a válaszokat. 17L
2016. okt. 3. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!