Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Az alsó szomszédom ma telefono...

Ilcsi750 kérdése:

Az alsó szomszédom ma telefonon azt igérte eltöri a kezem, ha a bejárati ajtót kitámasztom. Én tulajdonos vagyok, ő bérlő. Hagyjam a fenébe, vagy menjek és jelentsem fel? Többen lakunk, bárki kitámaszthatja az ajtót, rám kenhetik. Ja, etnikumok.

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Mielõtt feljelentenésd beszéljél vele.

Miért kell egyébként kitàmasztani az ajtót?

Lehet, hogy a bérlõ fél, hogy bemennek idegenek?

2011. okt. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is utálom, ha kitámasztja valaki a bejárati ajtót. Azért szereltettünk fel drága pénzért kaputelefont, hogy idegenek ne jöhessenek be.
2011. okt. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mindenféle szag,felfelé áramlik,ők a földszinten cigiznek,és oda is tereget ezt is érezni.Ja,tegnap az ő gyereke támasztotta ki az ajtot.Nem lehet vele beszélni.
2011. okt. 21. 20:05
 4/10 anonim ***** válasza:

Egyébként mindegy, hogy te bérlõ vagy, vagy tulaj. A bérlõ ugyanùgy fizet és ugyanùgy vannak jogai, mint neked.

Szerintem is tisztàzzàtok ezt a dolgot.

2011. okt. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

cigányok :(

most mondhatnám, hogy én hívnám a zsarukat, hogy takarítsák el őket onnan, de ezt nem ajánlgatom neked, nehogy utána ne csináljanak velük semmit, ők meg bosszút álljanak a jard miatt.

2011. okt. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Pont ez az,cigányok,ők most 5en vannak,ha jönnek a rokonok 3 szor annyian lesznek,Én meg egyedül élek.

A házban senki semmiért nem mer nekik szolni....Hétfőig gondolkozom,mit csináljak,mert ha ezt most hagyom,mi lesz később.....

2011. okt. 22. 08:21
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Menj át hozzájuk egy üveg borral. Beszélgessetek el azokról a fontos dolgokról amikről eddig nem, nyissatok új dimenziókat szomszédi viszonyotokban. Beszéljétek meg ezt az ajtó témát is, fölösleges ezen veszekedni. Aztán ha hatott a borba rakott altató, kinyitod a gázcsapot fullra.


Szörnyű tragédia, sajnálom a kedves szomszédjaid! :(

2011. okt. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szivas... Nem kellett volna etnikumoknak kiadni a lakast, meg idegennek se nagyon, sot van aki ismeros ismerosenek se adja ki, mivel jelenleg a magyar torvenyek a lakokat vedik - es nem szamit h igazabol berlok es mar 5 eve nem fizetnek semmit... Jah es raadasul mivel te engedted be oket meg csak onkenyes lakasfoglaloknak se szemitananak...


Az utolso lajk!

2011. okt. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Jah es inkabb csinalj huzatot a lepcsohazban az ablakoknal es akk nem rinyalhat a bejarati ajto miatt.

Gondolom van lepcsohaz, vagy milyen epulet?

2011. okt. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ők önkormányzati bérlakásban élnek.Ezért bérlők,Én megvásároltam,anno.

Egy ablak van a második emeleten,nálunk az elsőn nincs ablak.Ezekkel beszélni,borozni?Te még nem laktál közöttük,de ami késik nem mulik,na akkor borozzál velük.

2011. okt. 23. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!