Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Alig egy hónapja kezdtem el...

Alig egy hónapja kezdtem el egy képzésen részt venni, de már kipécéztek. Miért?

Figyelt kérdés
A zenei ízlésem miatt lettem céltábla, pedig én mindenkivel barátságos vagyok. Hozzátenném, hogy érettségi utáni képzésről beszélünk!
2016. okt. 4. 16:53
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Úgy értem, hogy miért fáj az nekik, hogy nem hallgatok tömegzenét? Miért jó nekik kötekedni? Valaki magyarázza már meg...
2016. okt. 4. 16:54
 2/14 A kérdező kommentje:
De most komolyan...ez olyan gyerekes tőlük...
2016. okt. 4. 16:55
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Azért mert ostobák és nem képesek elviselni ha valaki egyedi. Ne foglalkozz velük, keress máshol barátokat, ne pazarold ezekre a tömegmajmokra az idődet. Amúgy tuti, hogy csak a zenei ízlésed miatt piszkálnak?
2016. okt. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem vagyok egyedi én sem. Nem pazarolom rájuk az időmet, mindenütt megtalálnak. 1000%, hogy csak ez a gondjuk. Nem szóltam be nekik, nem ,,stréberkedek", szóval tényleg nem értem az egészet. 12 éven át ezt kaptam amúgy, most kezdődik elölről minden.....
2016. okt. 4. 17:01
 5/14 anonim ***** válasza:

#4. "12 éven át ezt kaptam amúgy, most kezdődik elölről minden....."

Akkor itt nem csak másban van a hiba....

2016. okt. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
De.
2016. okt. 4. 17:08
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem utálkoztam soha, mindig mások kezdtek szekálni. Ezt halál komolyan mondom.
2016. okt. 4. 17:09
 8/14 anonim ***** válasza:
és 12 éven keresztül nem voltál képes, hogy megtanuld hogyan tudod magad megvédeni?
2016. okt. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Visszaválaszoltam mindig, de lópikulát sem ért...
2016. okt. 4. 17:20
 10/14 anonim ***** válasza:
Mégis honnan tudják meg idegenek alig egy hónap alatt a zenei ízlésed? Nekem csak a barátaim ismerik. Ha viszont teleaggatod magad mindenféle szimbólummal ne csodálkozz. Egyébként én elfogadó vagyok még ezzel is, de ez nem általános dolog.
2016. okt. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!