Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanárok szerint mit tegyek,...

Tanárok szerint mit tegyek, ha kipécéztek az osztálytársaim?

Figyelt kérdés

Van 1-2 osztálytársam akik igazából nem kezdenek ki velem, de másokat uszítanak ellenem. hangosan beszélnek, nevetgélnek órán, figyelik minden mozdulatom és gúnyosan mosolyognak.

Nekem ez nem pálya. én nyugodt, másokat elviselő ember vagyok, de nem fogom hagyni magam.

Mit tegyek ellenük? Ha elmegy az osztályból az ilyen gyerek, akkor felhagynak az ilyen viselkedéssel, vagy továbbra is verik a mellüket?

Nem fogom elhagyni az osztályt, csak kíváncsiságból kérdezem.



2016. márc. 11. 00:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Jól pofán kell b*szni az ilyet, után majd befogják. Az életben azt b*sztatják akit lehet, aki nem hagyja magát arról le fognak szállni.
2016. márc. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ismerem az ilyet, nem veled van a baj. Egy ilyen destruktív "közösséget" ott kell hagyni! Ha maradsz, vagy feleslegesn fogsz szenvedni, vagy beállsz közéjük. Egyik rosszabb, mint a másik! Láttam már ilyet! Szuper osztályok vannak, kár a rosszban csücsülni! Fiatal vagy, élvezd!
2016. márc. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Engem is piszkáltak elég rendesen általánosban. Már felnőtt fejjel belátom, hogy oda kellett volna baxni párat. Kezdetnek elég ha odamész akkor amikor valamit beszólnak és fellököd az embert. Nem kell megütni. Vagy úgy üsd meg hogy ne kéküljön be.
2016. márc. 11. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!