Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ezzel fordulhatok az osztályfő...

Ezzel fordulhatok az osztályfőnökhöz, vagy akár az igazgatóhoz?

Figyelt kérdés

Két srác osztálytársam megkért, hogy vetkőzzek le nekik. A szüleim még nem tudnak róla, de tudom hogy teljesen kiakadnànak, úgyhogy először szeretnék nekivágni ennek egyedül. Sok embertől hallottam, hogy a legtöbb tanárt nem érdekelnek ezek a dolgok és inkább nem foglalkoznak ezekkel minthogy segítenének. Szóval ezért hezitálok. Ha őket esetleg nem érdekli, akkor hova tudnék még fordulni?


Előre is köszönöm!


(16/L)


2016. okt. 4. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, hogy a kellemetlen részletekről faggatlak, de ez az információ édes kevés. Ha azt mondják vetkőzz le, te azt mondod nem, ők meg békénhagynak, akkor igazából semmi nem történt, csak két bunkó gyerek beszólt.
2016. okt. 4. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Természetesen mondtam nekik, hogy nem és ha békénhagytak volna, akkor nem foglalkoznék vele. Csak van konkrét bizonyítékom is, mivel neten is írogatnak nekem, szóval ezért gondoltam, hogy ez is jelenthet valamit.
2016. okt. 4. 22:35
 3/4 anonim ***** válasza:

1.szolj az osztányfőnöknek, mutasd be a képeket, lesz következménye.


2. Kérd meg őket h küldjenek előbb ők képet a farkukról, és ha küldenek akkor befenyítheted őket h ha még egyszer zaklatnak, elküldöd a képeket a szüleiknek...


Ahogy gondolod. c;

2016. okt. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a 2-es megoldás nem jó mert visszafelé is elsülhet a dolog de am szólj ofőnek és ha netalántán az után se állnak le ak meg jelentsd fel őket abból majd csak tanulnak
2016. okt. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!