Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vonzódtatok már tanárnőhöz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódtatok már tanárnőhöz vagy osztályfőnökhöz?

Figyelt kérdés

Várom a történeteket.

:)



2015. szept. 9. 18:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Középsuliban volt egy 30 év körüli irodalom tanárnőm. Szőke, nagyseggű, nagymellű, rib*ancos... Na véresre kúrtam volna minden órán... :) 21/f
2015. szept. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy angol tanárom, akinek elég jó formája volt, látszódott, hogy tetszik magának nagyon. Olyan 35 körüli lehetett... Amikor nevetett, vagy angolul beszélt, olyan hangja volt, mintha már dugták volna. Én elfogadtam volna egy-két menetre. Illetve volt egy fiatal kezdő tesitanárnő is, akit össze lehetett volna keverni a diákokkal, persze jóval "érettebb" volt, hát mint a lopott biciklit, őt is. :D
2015. szept. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
igen ,idén (12. osztály amúgy) nem is egy helyes tanárnőm volt :) az angoltanárnőm , ő mindig engem hívott a tanáriba ha kellet valami segítség :))szabályosan flörtöltünk egymással ,és a töritanárnőm ,ő szégyellősebb de nagyon jó "haverok" vagyunk
2015. szept. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

általánosban angoltanárnő

középiskolában ofö

mindketten akkor kezdtek úgyhogy kb 22-23 évesek lehettek

2015. szept. 10. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ez érdekes mert én is az angoltanárnőmhöz vonzódok, aki egyben az of.m is
2015. szept. 10. 16:03
 6/7 anonim válasza:
50%
Vedd meg,olvasd el,majd ajándékozd neki! [link]
2015. szept. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%

Nah most mesélek egy igaz történetet!

2.-os voltam a középsulin és az osztályfőnököm volt a magyar tanárom. Egyszer készültünk egy versenyre csak nagyon fáradt voltam és azt vette rajtam észre,hog ez nagyon nem megy de amugy egész végig arra gondoltam milyen jó lenne megdugni. A tanárnő kb 40-45 éves lehetett akkor. Mivel nem ment és másnap lett volna a verseny ezért mondta hogy hívjam fel anyut,hogy egy kicsit tovább maradok. Anyukám mondta,hogy persze de csak azért mert a tanulásról volt szó. A tanárnő összepakolt és elvitt a lakására. Neki van egy lánya aki kb. 18 év volt akkor de férje nem volt szerencsére a lány nem volt otthon. Nah de ugye elkezdtünk gyakorolni és beszólt,hogy amíg a farkam áll addig nem fogok jól válaszolni. Ekkor azt hittem megáll a szívem ugy megijedtem. Amikor felállt és elémtárult a csodálatos feneke akkor nem tudtam mit csinálni hát véletlenül rácsaptam ő meg meglepődött és mondta,hogy mit képzelek én meg stb... Utána pedig felálltam és megcsókoltam ő pedig eg, szót sem szólt és ez ment szépen tovább amíg lenem feküdtünk egymással. 2 óráig hempergőztünk amire megszólalt a telefonom és anyukám hívott,hogy hol vagyok már ez olyan 17:30-kor lehetett. A tanárnő kivette a telefonomat a kezemből és mondta anyukámnak,hogy a kisfia még kb. egy másfél órát itt fog maradni. Utána pedig folytattuk tovább. Azóta is csak ötösöket viszek haza magyarból.

2016. jan. 2. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!