Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy puskázzak figyelmes...

Hogy puskázzak figyelmes tanár mellett?

Figyelt kérdés
Angol szócetliről lenne szó. Ketté van osztva az osztály ezért kevesen vagyunk. Elől ülök mert mostanában sokat dumálok és keveset figyelek. A tanár sasol kegyetlenül. És soha nem puskázok. DE!! Muszáj mert nem fogom tudni mert nem kezdtem el időben. Máskor napokkal ezelőtt tanulom hogy megtanuljak 4 oldalnyi szót. És olyankor mindig jó, de mikor így utolsó napra hagyom semmi esély hogy 3-nál jobb legyen. Rengeteg szó van, ezért valami álcázás kéne ahol sok elfér de nem valószínű hogy észreveszi. Aki tud ilyet annak hálásan köszönöm. És fogok tanulni minden erőmmel szóval nem kérek az atyai jó tanácsokból, csak ha van valami ötletetek osszátok meg velem :)

2016. okt. 10. 17:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Ne csinálj semmit, akkor hármas lesz. Ha annyira figyel téged, és lebuksz akkor meg egyes. Melyik a jobb ?

Majd legközelebb időben neki állsz és kijavítod.

2016. okt. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én anno feltaláltam a Szupermódszert, 100%-os sikerességi rátával. Soha, senki nem bukott még le vele (én sem), és mindig bevált! Még kis képregényt is csináltam róla, itt megtekintheted:


[link]


Ha nem értenéd a dolgot, elmagyarázom:


- Fogsz egy kemény ceruzát (2H például) és egy radírt

- Egy üres lapra leírod a teljes anyagot

- Kiradírozod

- Dogaírásnál azt a papírt veszed elő. A tanár semmit nem fog látni, te viszont a ceruza nyomait világosan ki tudod venni olyan közelről

- SIKER!!!

2016. okt. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Zsebkendre ird a dolgot. Sok ráfér, vagy telóval lefotozod a 4 oldalt es jo is. A telo a lábad közé, ha jön lábad osszecsukod es jóság van. Bocsi az ekezetekert :)
2016. okt. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi nem rosszak. :D viszont szócetlinél nem tudom melyiket diktálja ezért nem tudom felírni rá..
2016. okt. 10. 17:16
 5/6 anonim ***** válasza:
#2 ez csak akkor működik ha tudod mit fog kérdezni és milyen sorrendben, egyéb esetben semmi értelme.
2016. okt. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
17:35, ez igaz, ezért kell az EGÉSZ anyagot felírni arra a papírlapra. Időigényes, ez igaz, de hát tudod hogy szól a híres angol mondás...no pain, no gain!!! :D
2016. okt. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!