Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Obudai egyetem biztonsagtechni...

Obudai egyetem biztonsagtechnikai szakat nappalin elsport mellett el lehet vegezni? Mennyire nehez?

Figyelt kérdés
Mennyire veszik komolyan a hianyzast? Milyenek a tanarok?

2016. jan. 23. 12:25
 1/1 anonim ***** válasza:
Első két félévben van 3 elég húzós tantárgy amire jó,ha folyamatosan hétről-hétre tanul az ember(elég magas a bukások száma).A többi viszont könnyebben teljesíthető.(második félévet járom, eddig ennyit tudok)Hiányzást nézik elég sok órán,a gyakorlatokon állandóan van katalógus és nem lehet túl sokszor hiányozni.Élsport mellett nem tudom mennyi időd van, de a legtöbben 1-2 tárgyat az első évben elbuknak.Élsport mellett szerintem nem valami könnyen teljesíthető,(utazás ,edzések miatt stb) maximum akkor ha a szabadidőd nagy részét feláldozod a tanulásra.Én bejárok gyakorlatokra és az előadások nagy részén is benn vagyok, de otthon így is viszonylag sokat kell tanulni 1-1 zárthelyire,a vizsgáról nem is beszélve)
2016. ápr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!