Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Átáztam a suliban, a többiek...

Átáztam a suliban, a többiek kiröhgtek, azóta csak ezen jár az eszem!?

Figyelt kérdés

Rettenetesen kínos volt,mert nemcsak a nadrágom lett csupa vér,hanem a pólóm is és a szék is.Éreztem,hogy úgy ragad valamim,de nem gondoltam erre,és a barátnőm szólt nekem,hogy gond van.

Az egész osztály látta ezt,sőt még a kiszemeltem is,mert ő is egy suliba jár velem!

Nem is egy ember volt,aki kiröhögött,és megjegyzést tett erre.Azóta csak ezen jár az eszem.Mit tehetnék,hogy elfelejtsék,és ne piszkáljanak emiatt?


2016. okt. 12. 19:57
 1/8 KecskeShajt újra! ***** válasza:
100%
A menstruáció természetes dolog, de ha te az a típus vagy, aki sokat vérez, a tampon segíthet, vagy a betét.
2016. okt. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
Ma egésznap kint rohadtam az esőn tiszta retek voltam, ha ...kopasz fejjel, ha valaki kiröhögött volna úgy b**tam volna pofán, hogy leszakad a feje vékony..ne ringyáljál nem vagy cukorból f**m
2016. okt. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Te nem a XIII. kerületi Model Divatiskolába jársz? :D Ne törődj velük :)
2016. okt. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél úgy előttük mintha nem érdekelne... Ha felhozzák ne legyél zavarba,mosolyogj! Minden csoda 3napig tart majd elfelejtik.Ha látják hogy idegesít még jobban piszkálnak vele...
2016. okt. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szép kis gyökérkefék az osztálytársaid, primitívek. Ne törődj vele, ez természetes dolog. Majd kinövik a hü.lyeséget.
2016. okt. 13. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mi van a mai korosztállyal. Nem tudom, hogy most a kérdező hanyadikos, de amikor én voltam általános sulis, ott is volt, hogy egy barátnőm átázott, még segített is pár lány, adott neki pulcsit, hogy kösse a derekára, tegye magát rendbe a mosódban meg hogy hazáig ne nézzék végig. Senki meg se mukkant, max a fiúk meglepődtek, de senkinek nem jutott eszébe kiröhögni vagy kényelmetlen helyzetbe hozni - emellé. 23 éves vagyok, olyan nagyon régen nem voltam általános iskolás, de amikor hallok a környezetemben, hírekben, gyakorin, fórumokon, stb., hogy miket tesznek a mostani kölykök, hát kissé elhűlök. Nem azt mondom, hogy 30
2016. okt. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt mondom, hogy 30 évvel ezelőtt nem voltak ilyenek, talán csak én kerültem egy egész normális osztályba. Minden esetre sajnálom az eseted, ebből sajnos csak kinőni lehet, mármint akik kinevettek téged. Hátha idővel már nem foglalkoznak vele.
2016. okt. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

"Te nem a XIII. kerületi Model Divatiskolába jársz? :D Ne törődj velük :)"


Miután kiröhögted a suliban, most idejössz, és itt is kiröhögöd?


Én nagyon sajnálom a kérdezőt, átérzem a fájdalmát. Valószínű nem fogják elfelejteni soha, de ettől függetlenül te erről nem tehetsz, máskor nem fordult elő, tehát végül még az is lehet, hogy valami kisebb bajod volt, és jobban véreztél az átlagosnál. Ezentúl használj tampont is meg betétet is egyszerre. Sokan így csinálják, többen, mint gondolnád.

2016. okt. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!