Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy ideig mindig átáztam,...

Egy ideig mindig átáztam, erős vérzésem volt és kevés fehér folyás. Most?

Figyelt kérdés
A történet az, hogy közel egy éve mensturálok és közben kb egy éve elkezdtek kisseb tüneteim lenni és márciusban végre kiderült, hogy alulműködik a pajzsmirigyem. Kaptam rá gyógyszert és szedem is. Mielőtt elkezdtem szedni a gyógyszert sokszor átáztam és félrefolyt(betéte használok csak), de már pár hónapja szedem a gyógyszert és azt vettem észre, hogy jóval kevesebb lett a mennyiség és nem ázok át, nem folyik félre. Egy pár hónapja több a fehérfolyásom és minden nap van, kényelmetlen, ha nincs bent tisztasági betét. Ez lehet a pajzsmirigytől? Vagy csak szimplán az , hogy még 15 éves vagyok? Úgy gondoltam, hogy ugye lehet a gyógyszertől picit rendbe jött a mensim, és még a mensis napok száma is csökkent, úgy nézett ki, hogy beállt.

2015. júl. 19. 18:17
 1/1 anonim válasza:
Próbálj mellette még intim mosakodógélt. De be lehet tudni annak is hogy 15 éves vagy.
2015. júl. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!