Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » TÖBBI LENT. Segitsettek lecci...

TÖBBI LENT. Segitsettek lecci miért csinálhatja?

Figyelt kérdés
Na szóval azért írok ide mert a padtársam(fiu) és én ugye lány vagyok és a padtársam a micsodájához nyulkál de nem tudom miért meg hát...tobb ilyen furadolgokat csinál...De nem értem miert vagy hogy olyankor mit érezz es amugy szerintem ő azt nem veszi eszre amit csinál vagy nem tudom tanácstalan vagyok...segitsettek..lecci...Hogy MIÉRT CSINÁLJAESZT szerintettek?????
2016. okt. 17. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Kérd el a nyelvtankönyvét.
2016. okt. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Istenem...

Viszked, zavar az alsó,stb.

2016. okt. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, nem bírom ki. Miért nem tudnak a mai gyerekek írni???? (tiszt.kiv)

Ha zavar, kérd meg az ofőt, hogy máshová ülhess.

2016. okt. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez egyátalán nem vicces,es normális valaszokat várnák....Es az osztályfőnokom nem fog onnan elultetni mert nemregen volt ultetes szoval hiábba is kernem meg nem ultetne el máshova....
2016. okt. 17. 18:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Aha, szóval nem ültet el. Hát fogdosd te is a tiédet.
2016. okt. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
hármasban vállalod? 62/F
2016. okt. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező! Miért nézed, ahogy fogdossa??? Miért nézed a tökét? Bejön a csávó p*ö*cse? Leszopni nem akarod? Mellette ülsz! Alap esetben te nem látod, hogy mit csinál! Nyilván, ha te magad szándékosan nézed, akkor látod! ha problémád van, akkor először talán tanulj meg írni, mert legszívesebben sugárbahánynám az ocsmány helyesírásod! F*@*szom kivan, hogy mindig arra hivatkoztok, hogy éppen telóról írtok!
2016. okt. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!