Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért csinálhatja ezt velem...

Miért csinálhatja ezt velem egy egy évvel felsőbb évfolyamba járó iskolatársam?

Figyelt kérdés

Normálisnak tűnt, tavasszal megpróbáltam vele összehaverkodni. Facebookon bejelöltem ismerősnek, és ott beszélgettünk párszor, élőben is köszöntünk egymásnak ha elmentünk egymás mellett, aztán pár hét után elkezdett lerázni engem mindenféle hazugságokkal. Kifogásokat keresett, hogy miért nem válaszol facebookon már, eleinte el is hittem, de aztán rájöttem hogy nem igaz.

Akkor egy idő után abbahagytam a neki való írogatást, aztán nyáron meg múltkor is megint ráírtam, hátha már válaszol, és nem válaszolt, csak kiírta hogy "Látta".

Miért csinálhatja ezt valaki, akivel nem voltam bunkó meg semmi ilyesmi?

És miért nem lehet egyenesen megmondani mi a baja velem, miért kell hazudoznia meg nem válaszolnia?

És még azt is hazudta egyszer nekem, hogy az iskolában kicsit kiközösítik az osztályában, hát én ezt se így látom, vannak neki haverjai.


2013. nov. 17. 10:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt gondolhatja, hogy többet akarsz tőle, nem kölcsönös a szimpátia, egyebek. Szerintem tényleg hagyd akkor inkább.
2013. nov. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hagyd az ilyen embert...
2013. nov. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!