Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti ismertek ilyen tanárt?

Ti ismertek ilyen tanárt?

Figyelt kérdés

Van a sulimban egy tanár ( nevezzük Péternek) aki magyart tanít, és minden példamondatot magával mond, pl: "Péter okos" " Péter szerelmes"

Nektek van ilyen tanárotok? Szerintetek ez normális? :D


2016. okt. 20. 14:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez vicces😃
2016. okt. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem megpróbálja elkerülni hogy véletlenül olyan nevet mondjon, amit épp visel valaki abban az osztályban, és emiatt kellemetlen helyzetbe kerülne.
2016. okt. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem az angol tanárom volt ilyen gimiben. Mindenki imádta őt. :D
2016. okt. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez jó XD.

Nekünk a matektanárunk mindig mindenhez hozzáteszi "ha megengeditek",pl:"Ha megengeditek,elveszem ezt a krétát"

"Ha megengeditek,felírom ezt a fa*zságot"XD

Birom a vénszatyort.:D

2016. okt. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

xd nekem a kémiatanárom kb. minden mondatába 5x beleteszi az "ö" hangot meg sokszor a "kérem szépen"-t mega a "nos"-t is. pl így:


Ööö, nos, öö kérem szépen a fogorvos ööö balh blah blah......

2016. okt. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ilyen nem volt, pedig jófejnek hangzik.:D

Az utolsó által leírt dolog (ööööö-zés) pedig így leírva nem hangzik viccesnek, de nekem is volt ilyen tanárom és nagyon kész volt, huhh. Most is libabőrös leszek, ha a legelső órájára gondolok, amit az osztályomnak tartott. Mindenki lehúzódva amennyire csak lehet, táska/tolltartó/kéz a száj előtt, remegő vállak, hátraforduló összeröhögések. Kb. félóra után már nem bírtam tovább, és hangosan felnyerítettem, pedig nagyon próbáltam tenni ellene. :D Rögtön utánam így a barátnőm is. Emlékszem aztán még egy csomó ideig számolgattuk, hogy egy óra alatt hányszor mondja ki azt, hogy öö ömm, üü, ümm, utána meg röhögtünk az eredményen.

2016. okt. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
persze, hogy nem hangzik viccesnek, mert nem hallottad még, és így leírva nem lehet átadni. ;)
2016. okt. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy olyan tanárom volt, aki mindig azt mondta hogy "lényeg a lényeg"..

Egyszer megszámoltuk, egy órán 39 szer mondta ki :D

2016. okt. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Időpont tegnapelőtt 16:22


Azt mondom én is. :D Szerintem is qvavicces :D

2016. okt. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!