Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Olyan angol tanárt keresek,...

Olyan angol tanárt keresek, aki szakfordító vizsgára vállal felkészítést. Ismertek ilyet?

Figyelt kérdés
Nincs időm képzésen részt venni, 2 gyerekkel vagyok itthon. Természettudomanyi terület jönne szóba. Szeretnék az elte-n egyenesen levizsgázni belőle. Egy évet szánnék rá, de nem ismerek jó tanárt. Mivel csak fordítás, akárhol élhet, ha email kapcsolatot tudunk tartani. Ismertek olyat, aki tudna segíteni? Tudja miről szól egy ilyen vizsga és segít felkészülni rá? Felsőfokig tanultam, de már 3 éve csak lightosan használtam, kellene bemelegítés is az elején. Minden tippnek örülnék. Köszi, ha valaki ír.
2015. aug. 31. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:

"Természettudomanyi terület jönne szóba."

Milyen természettudomány? Fizika?

2015. szept. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A vizsgán az általános mellé választani kell egy területet, amiből a szakmai részt csinálja az ember. Ez lehet jogi, gazdasági, természettudományi...stb. ezért írtam ezt. Gondolom biológia, környezet, kémia, fizika, ilyen témák tartozhatnak ide. Alap diplomám mérnöki, nem látom értelmét pl. Jogi vizsgára készülni, mert nem értek hozzá.
2015. szept. 12. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!