Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy kerüljek közelebbi...

Hogy kerüljek közelebbi kapcsolatba egy osztálytársammal?

Figyelt kérdés
11.-esek vagyunk, idén jöttem a jelenlegi osztályomba. Viszonylag jól beilleszkedtem, megtaláltam a társaságomat. Van egy fiú, akivel szimpatizálunk ugyan egymással, és néha keressük is egymás társaságát, bár ennek ellenére nem sikerül elrugaszkodnunk a közhelyes, mindennapi témáktól, pedig szívesen megismerném közelebbről. És általában társaságban beszélünk, nem ketten, mégis néha zavarban érzem magam a jelenlétében. Nem szeretnék rámenősnek tűnni, bár az illető elég félénk, van rá példa, hogy én elvagyok más fiúkkal/lányokkal szünetben, ő pedig a helyén ülve egyedül figyeli/hallgatja az eseményeket. Elég cikinek érzem, hogy 16 éves lány létemre ilyen kérdéseket írok ki de az osztálytársaimmal ezt nem szeretném megbeszélni, nem akarom hogy többet is belegondoljanak vagy elterjedjen, annyira jól még nem ismerem a többieket sem. Másrészt meg úgy érzem, hogy jelenleg csak lóg a levegőben és sehova nem vezet ez az egész pedig minden egyes nap ott ülünk egy osztályteremben és általában bárkihez bármilyen indokkal odamegyek csak úgy, viszont nála valahogy nem működik ez a random lazaság, talán túlságosan félek attól hogy milyen véleménnyel van rólam. Ő meg végképp nem ez a tipikus mindenkivel haverkodós típus.

2016. okt. 20. 17:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg nyitni felé! Kérd kölcsön az egyik jegyzetét majd másnap visszaadod és köszönetképpen adsz egy csokit. Majd beszélgettek. Aztán ha működik a kémia akkor bármi lehet.
2016. okt. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jó ötlet lenne csak csúnyán ír, szóval bárki mástól érdemesebb lenne elkérnem a jegyzeteket. :D
2016. okt. 20. 18:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyire rondán ír akkor hagyd a fenébe. Majd találsz olyant aki szebben ír.
2016. okt. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
lol
2016. okt. 20. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!