Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szeretnék gimnáziumot váltani....

Szeretnék gimnáziumot váltani. Hova vennének fel? Érdemes egyáltalán megpróbálni?

Figyelt kérdés
Nyolc osztályos gimnáziumba járok (most vagyok kilencedikes) és az összes közelebbi barátom tavaly átmenet másik gimnáziumba. Én csak azért nem akartam elmenni, mert úgy voltam vele, hogy úgyse vennének át meg majd találok más barátokat... De nagyon nem így lett... Nem vagyok kiközösítve (soha nem is voltam) csak egyszerűen nem érzem jól magam, unom az osztályom és még a tanítás is rossz... Tavalyi bizonyítványom átlaga 4.2 volt (angol és matek húzott le, de nem is nagyon igyekeztem, mert nem akartam elmenni, meg a nyolcadikot úgyse nézik az egyetemhez ) most meg még angolból is 4-es vagyok szóval viszonylag jól megy. Szeretnék egy Pesti gimibe átkerülni kb. a Telekivel egyszínűbe vagy egy picit jobba. Szerintetek sikerülhet? (ez lenne a 4. iskolám) Melyik suli lenne? (Az egészségügyben szeretnék majd elhelyezkedni) 15/l

2016. nov. 4. 13:56
 1/2 anonim válasza:
Gimnáziumot ugyan nem tudok ajánlani, de persze, simán tudsz váltani.
2016. nov. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én se vagyok járatos a BPi gimikkel kapcsolatban, de bizonyára létezik egészségügyis suli ott is. A felvi.hu és a google segít megtalálni. Sőt ha komolyan gondolod, lehet hogy jobban jársz, ha nem ragaszkodsz annyira a gimnáziumhoz, hanem szakközépiskolába iratkozol át. (Ott legalább valami szakmai alapot is szerzel, nem leszel olyan segg, mint pár csoporttársam, hogy még e-mailt se képes küldeni mérnöki szakon.) Mivel már 9-es vagy, így közvetlenül kell az adott helyen érdeklődnöd.
2016. nov. 11. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!