Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek ha megkérek egy...

Szerintetek ha megkérek egy idegent hogy menjen be nekem egy liter vodkáért mit válaszolna, bemenne?

Figyelt kérdés
Szóval lesz egy kirándulás Bécsbe és tervezzük páran hogy majd iszogatunk. Ti amikor fiatalok voltatok hogy szereztetek piát? Esetleg tippek?

2016. nov. 8. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én kiskorúnak biztos nem vennék. Nem attól leszel felnőtt(es), hogy leiszod magad. Sőt!!!

Ne tegyétek magatokat nevetségessé!

2016. nov. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
16 évesek vagyunk tudjuk hol vannak a határaink.
2016. nov. 9. 18:57
 3/11 anonim ***** válasza:

Dehogy tudjátok.


Öregapám alkoholista volt, és abba is halt bele. Mindössze 66 éves volt, de már ennek van vagy 40 éve. Azóta nem iszunk alkohol, elundorodtunk tőle.

2016. nov. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Tudjátok? 16 évesen? Na ne röhögtess!
2016. nov. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek hogy megosztotta velem a példás fiatalkori tapasztalatait. Vagy egyszerűen ez kimaradt?
2016. nov. 10. 22:32
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Az első három válaszoló bunkó és lenéző. Imádom azt hogy a mai fiatalokat itt a gyakin állandóan pocskondiázzák. Ne törődj velük. Én vennék. Kell egy kis iszogatás néha.
2016. nov. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
16 évesen egy liter vodkát megisznak. Ez nem kis iszogatás. Bécsbe mennek, és gondolom nem csak a szobájukban fogják eltölteni ezt a néhány napot. Bécsben sok látnivaló van, inkább azokat nézzék meg, minthogy leigyák magukat.
2016. nov. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 LemonLiime válasza:
Szia, aktuális még? :) Szerintem ne idegeneket kérjetek, hanem egy 18+ havert, iskolatársat. Valakinek a csapatból csak akad egy ilyen, én is vettem a többieknek, ha kérték :D. És szerintem nincs semmi gond egy kis iszogatással osztálykiránduláson, csak ne essetek túlzásba. ;)
2016. nov. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mi mindig így szereztünk italt, fiatal, huszonéves emberekhez mentünk oda, vagy jó fejnek tűnő 50-es, 60-as emberekhez, mert a közte lévő korosztály nagyjából olyan, mint az első három válaszoló. És általában lett italunk. Egy liter vodka pedig 10-15 főnek nem egy nagy szám.

Egyébként 21 vagyok, van lakhelyem, munkahelyem, hallgatói jogviszonyom... Szóval nem igazán züllöttem el attól, hogy néha ittunk. Vigyázzatok magatokra és egymásra!

2016. nov. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi! csak egy napon leszünk nem is alszunk ott.
2016. nov. 16. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!