Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lenéző az angol tanárom...

Lenéző az angol tanárom velem. Mit csináljak? Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

Két éve tanít minket. Nem vagyok jó angolból, egyszerűen nem megy annyira, pedig járok külön tanárhoz is, tanulok, meg minden...órán figyelek, mindig jegyzetelek és nem beszélgetek/hangoskodom. Rengeteg olyan eset volt már, hogy névszerint megmondta valakinek az osztályból, hogy ő nem olyan béna mint én, célozgat is rá, hogy egy kivételével ez mindenkinek megy...stb. Akkor volt egy témazáróm, amiben hibátlan lett a nyelvtani rész, erre odajött és közölte velem így, hogy hát ez egy jó angolosnak se ment volna így, nehogy neked, biztos másoltam valakiről. De hogy, ha mindenkitől távol ültem?! Erre ráírt egy hármast...egy csomó ilyen volt még, már nagyon zavar. Állandóan éreztetni próbálja velem (elég nagy sikerrel), hogy én mennyire béna vagyok, és hogy semmit nem tudok, meg mindenki jobb nálam. Önbizalmam így sincs semmi....

Tudok bármit is csinálni?

14/L



2016. nov. 8. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen piszkáló tanárom, én egyszerűen nem vettem róla tudomást és egy idő után békénhagyott...
2016. nov. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Menj oda külön hozzá és tisztelettudóan,kedvesen de mondd el neki kb azt amit itt leírtál. Vagyis hogy amit csinál az lerombolja az önbizalmad és ettől biztos nem leszel jobb és szeretnéd tudni h mit csináltál amiért úgy viselkedik veled ahogyan. Én ezt tenném. Ha az ofőben megbízol esetleg neki is elmesélheted. Egyébként meg ha nem változtat semmin a tanár akkor sajnos nem nagyon tudsz mit csinálni..próbáld meg ignorálni a "kedves" megjegyzéseit. Amúgy meg ha valóban hibátlan lett a nyelvtanod akkor egész biztos nem vagy olyan rossz angolból mint amilyennek érzed magad. Egy jó tanács:Nézz sorozatot angol szinkronnal és angol felirattal..később a felirat elhagyható. Nagyon sokat segít és bár az elején fura és nem is olyan könnyű rövid idő alatt sokat lehet fejlődni vele és hamar szórakozássá válik :)
2016. nov. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
És amikor a majdnem hibátlan dogádra ráirta a 3-ast, miért nem vitted azzal a lendülettel az osztályfőnöködhöz vagy haza a szüleidnek megmutatni?
2016. nov. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Kérdeztem, hogy hazavihetem e megmutatni, de azt mondta, hogy nem adhat ki a kezéből, csak röpdolgozatot?! Ajj, nagyon nagyon nem bírom őt...
2016. nov. 9. 17:38
 5/11 anonim ***** válasza:
Én megkértem volna az osztályfőnököt akkor, hogy beszéljen vele, mert ilyet nem csinálhat, hogy csak ad rá egy jegyet és utána nem engedi, hogy csak egy napra is hazavidd megmutatni és be se bizonyithatod, hogy jobbat érdemelsz..
2016. nov. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja meg eszembe jutott, hogy elvileg minden tanárnak kéne tartania fogadóórákat valami havi vagy heti egy alkalommal legalább, szóval meg kéne tudnod, hogy hozzá mikor lehet menni és kérd meg a szüleidet, hogy menjenek be hozzá. Ott elvileg köteles nekik megmutatni a dolgozataidat.
2016. nov. 9. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
0%
Én a helyedben egy olyan sallert adnék neki, hogy a maradék fogait is kiköpné.
2016. nov. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Próbálj meg beszélni a szüleiddel, osztályfőnököddel. Hátha sikerül összehozni egy találkozót, ahol négyen meg tudjátok beszélni a dolgokat.
2016. nov. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
rühellem az ilyen szemét tanárokat miért nem kérdezted meg hogy miért 3 mas ? én a helyedbe el tettem volna azt a dogát és nem adtam volna neki vissza
2016. nov. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Most lesz fogadóóra a suliban, de nem szokott bent lenni általában ilyenkor. Anyukámmal már beszéltem róla, azt mondta, hogy megpróbál beszélni róla az osztályfőnökkel. A többi diáknak/szülőnek is elege van ebből a tanárból egyébként, mert az anyagot sem adja le, sehol nem tartunk és alig jár be órákra...
2016. nov. 12. 17:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!