Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek? Van egy srác aki...

Szerintetek? Van egy srác aki nagyon tetszik ilyet még nem éreztem ma is livezott Fb-n elöször köszöntem h sziasztok (többen liveoztatk)

Figyelt kérdés
és meg kérdeztem h valamelyikük cigizik-e? A ki szemelt válaszolt h senki csak én ez nem is baj mert én is cigizek mást nem tudtam kérdezni mert lezárták liveot ha irok neki azonnal látja de nem ir visza vsizont barátnöm képeit be szivezi az enyémeket meg csak néha likeolja elég messze is lakik foglalkozzak vele vagy felejtsem el (ami most lehetetlennek tünik) Fiu;13 Én13
2016. nov. 13. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas.
2016. nov. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

13 Évesen cigizni menő. Remélem rászoksz mint az állat, és 20 évesen már olyan ocsmány és büdös leszel hogy hihetetlen.

kys

2016. nov. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Aha.

Mi a kérdés?

2016. nov. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Felejtsd el.
2016. nov. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

13 éves vagy, jó még most időben megtanulni higy büszkeséged van, nem futsz olyan fiú után,aki nem teper te utánad!

Nézelődj inkább az utcán és ismerkedj élőben!

2016. dec. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!