Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért mosolyog rám órán a tanár?

Miért mosolyog rám órán a tanár?

Figyelt kérdés

Német óráról van szó, 11. osztály. Nem szeretem a németet, de 4.2 vagyok belőle, a tanárt se különösebben, mert (idézem az egyik pedagógus kollégáját aki nem szívleli) "egy különleges lény". Nő, minden órán elmondja hogy Deutschland über alles, néha poénkodik hogy Arbeit macht frei.


Párszor meg elmosolyodott, amikor pl kérdezte hogy hogy van a villám, mondtam hogy Blitz. Akkor nevetett, és mondta hogy tuti a Blitzkriegből tudom. Órán ha random rá nézek, mindig mosolyog rám. Picit ijesztő, máskor meg ha nézem elneveti magát.



2016. nov. 17. 20:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert ilyen a természete.
2016. nov. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jól néz ki a tanár ?
2016. nov. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Fuhj nem xD...
2016. nov. 17. 21:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert a tanárok nem gépek. Valamiért kedves vagy a számára valószínűleg. Én is szoktam a diákjaimra mosolyogni. Általában szoktak neki örülni, nem pedig megijednek tőle.
2016. nov. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amelyik tanar azzal poenkodik, hogy "Arbeit macht frei" az elmond mindent...gratulalni lehet neki.
2016. nov. 18. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!