Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit jelent ha érdekelnek a...

Mit jelent ha érdekelnek a korombeli fiúk?

Figyelt kérdés

Sziasztok 14 éves vagyok, és főleg mostanában el kezdtem az öltözőben figyelni a társaim testét, illetve foci után a feneküket stb. és néhány tökre tetszik. Nem vagyok meleg egyszer recskáztam a haverokkal, szval a lányokat szeretem, de akkor ez mi?

14/F


2016. nov. 29. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

"Sziasztok 14 éves vagyok, és főleg mostanában el kezdtem az öltözőben figyelni a társaim testét, illetve foci után a feneküket stb. és néhány tökre tetszik. Nem vagyok meleg egyszer recskáztam a haverokkal, szval a lányokat szeretem, de akkor ez mi?

14/F"


És azt mondod nem vagy meleg...gratulálok...sütsz b+ ezerrel... istenem...

2016. nov. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%

Kamasz vagy, tombolnak benned a hormonok, időnkén azt sem tudják a kamaszok, ők maguk fiúk vagy lányok.

Nyugi, elmúlik.

Az idióták miatt meg nem kell mantrázni, hogy de én a lányokat szeretem, az ilyenek amiatt hőzöngenek, mert önmagukban elnyomják a saját nemük iránti érdeklődésüket, emiatt gyűlölik a melegeket.


Nyugi, lenyugszanak a hormonok, aztán minden megy tovább.

2016. nov. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17%

Ülj le, kettes.

"Nem vagyok meleg egyszer recskáztam a haverokkal, szval a lányokat szeretem" - Ez! Mi?

Attól, hogy recskázol a haverokkal, még nem a nőket szereted. Egy macskával is recskázhatsz, előbb-utóbb elélvezel, ha elég ideig rángatod.

2016. nov. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Én is pont így kezdtem ennyi idősen, aztán meleg lettem.
2016. nov. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%

"És azt mondod nem vagy meleg...gratulálok...sütsz b+ ezerrel... istenem..."


Látod az ilyen hozzászólások miatt nem merik bevállalni, még maguknak sem. Kérdező, nem gáz ha az vagy, de azért ezzel ne dicsekedj. Nem tehetsz róla, valószínűleg így születtél, ami engem nem zavar, de szerintem jobb ha te is tudtában vagy annak, hogy nem vagy hetero.

2016. nov. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
...és az ilyenek, akit idéztél még önmaguknk sem merik bevállalni. :D
2016. nov. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!