Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanárom gyakran lenyomorékoz...

A tanárom gyakran lenyomorékoz és fogyatékosnak hív engem és osztálytársaimat. Ez normális?

Figyelt kérdés
Viszonylag gyakran van vele óránk (minden nap) és ha valamit nem jól csinál valaki, akkor olyanokat kérdezget tőle, hogy "Te ennyire nyomorék vagy?" vagy "Fogyatékos van közöttünk?" Volt, hogy nem értettem pontosan hova üljek (dolgozatot írtunk és elültetett mindenkit), majd rossz helyre ültem és erre fogyatékosnak hívott. Szerintetek szóljunk valakinek? Vagy ez nem vészes?

2016. dec. 7. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég bunkó. Én szólnék az ofőnek, hogy beszéljen vele.
2016. dec. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%
Nem gondolom vészesnek, de ha bántja a kis lelketeket, akkor az OF a megoldás (első körben).
2016. dec. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem normális. Szóljatok az osztályfőnökötöknek.
2016. dec. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Clay Morrow ***** válasza:
Hát nem normális, de mindenhol van 1-2 ilyen tanár aki durvábban beszél..
2016. dec. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Vissza pofáznék neki. "Nyomorék ám az aki magára adta a kis inget" ... Ne hagyd magad! Nehogy megnyomorítsa a lelked!


Gondolj bele majd 40 évesen, ha erre gondolsz, szégyelni fogod, hogy nem mondtad meg a magadét és nem álltál ki magadért. A tanár is ember, te is ember vagy, az hogy így beszél veled, semmi nem jogosítja fel.

2016. dec. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy, egész órán be lenne kapcsolva a hangfelvevőm. Megmutatnám igazgatóságnak, osztályfőnöknek, vagy elmennék egy szülőire és lejátszanám! Ha még ezek után fenyegetni merne és így beszélne velem, bíz Isten hozzá basznék valamit, vagy leköpném. Az biztos, hogy nem hagynám magam.
2016. dec. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!