Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nepszeru diakok, ti milyennek...

Nepszeru diakok, ti milyennek latjatok magatokat? (Kulsoleg/belsoleg)

Figyelt kérdés

Mindig nepszeruek voltatok, vagy a gimi/egyetem ota?

Elvezitek, vagy inkabb teher?

Mennyire erdekel a divat? A mai zeneket, stilust kovetitek?

Inkabb ti mentek oda beszelgetni, vagy masok kozelednek feled?

Megy a zold kez :)


2016. dec. 15. 22:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Általános iskolában nem voltam népszerű.

Most gimnazista vagyok, az első napon azt mondták úgy nézek mint egy sorozatgyilkos, azóta jóval barátságosabb, kedvesebb stílust sikerült felvennem, amit mindenki szeret, de mégis megtartottam a személyiségem.

Élvezem, jó másokkal beszélgetni és szórakozni, poénkodni.

Van saját stílusom, de a mostani divathoz kicsit hasonló, csak jóval fiúsabb.

Csak olyan zenét hallgatok ami nekem tetszik, nem érdekel ki milyet szeret.

Általában mások szoktak kezdeményezni, majd látják milyen jó velem beszélgetni többször kezdeményeznek.

Mindenki bír, minden lány mosolyog rám, mindenki szeret. És ezt mind úgy, hogy az egyik legnagyobb lúzer sráccal haverkodok szinte mindig, de ennek ellenére is van elég kemény tekintélyem.

2016. dec. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

-Altalanosban nagyon utalt mindenki. Nagyon alja suliba jartam,ahol az volt a sikk,ha valaki bukdacsolt. En pedig jol tanultam,ez eleg indok volt nekik ahhoz,hogy gyuloljenek. Most egy eros gimibe jarok.

-Elvezem,nem olyan korben vagyok nepszeru,ahol az egymas eleten csamcsogas es a kavaras a meno. Tehat nem beszelnek ki jobban,mint azt,aki meghuzza magat. Mas lehetseges rossz oldala nem is jut eszembe hirtelen a nepszerusegnek.

-A high fashion nagyon erdekel,allandoan divatanyagokat bamulok😀 Viszont az,amit a koznyelvben divatnak nevezunk,nem igazan. Azt hordom,ami tetszik es kenyelmes. Ha divatos,ha nem. Zenek teren szerintem kicsit tucat az izlesem,bar nem a mai partislagereket hallgatom,azonban kedvenceim Lana del Rey,Marina and the Diamonds,Melanie Martinez,Arctic Monkeys stb. Sajnos sokan azokkal parositjak ezeket az eloadokat,akik minden aron kulonckodni akarnak,ezert en is megkaptam mar ezt a jelzot. Pedig ram nem jellemzo,ha mindenki utalna ezt a stilust,nekem akkor is tetszene.

-Mikor hogy. Nagyon nyitott,baratkozos vagyok,tehat barkivel elbeszelgetek. Ha veletlenul nincs velem senki,tuti,hogy fogom magam es leszolitok valakit aki szimpatikus. Ugyan igy van,hogy masok jonnek oda hozzam.

2016. dec. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!