Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tehetek ha lejárattak egy...

Mit tehetek ha lejárattak egy közösségben? (iskolában? )

Figyelt kérdés

Régen még volt valamennyi tiszta rangom.

Ma már ha hozzászólok valakihez, már az van, hogy zaklatom, sorban tiltanak le az emberek akik régen "brahiból" visszajelöltek. Régen pl volt hogy így is ismerkedtem, h simán a facebookon, évfolyamtárs volt, bejelöltem, aztán ment is a beszélgetés.

Most meg az van, hogy "mindenki azt mondja, hogy beteg vagy, és letiltanak."

nem tudom kik mondhatják azt, hogy beteg vagyok mert gyakorlatilag egy éve nem is jártam már abban az iskolában rég leérettségiztem és csak néhány 10.-essel tartottam a kapcsolatot akikkel szerintem jó a viszonyunk.


2016. dec. 20. 16:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Az biztos, hogy valaki a háttérben nagyon kavarja a szart. Például az iskolát se véletlenül hagytam ott ilyen gyorsan, sok tanár elkezdett szivatni. Lehet ők csöpögtetik a diákokba ezt az egészet. De nem tudom, annyi a lényeg, hogy úgy terjed a rossz hírem (alaptalanul) mint a lepra és minden kapcsolatomat megfertőzi ami onnan ered.
2016. dec. 20. 16:45
 2/6 anonim ***** válasza:
Így van, a tanárok összeesküdtek ellened és a diákokat is rákényszerítik, hogy részt vegyenek az összeesküvésben. Annak semmi köze a dologhoz, hogy októberben nyakig bespeedezve megdugtad az igazgatóhelyettes macskáját.
2016. dec. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem túlreagálod.

Ha ennyire zavar, minek keresed még az ottaniakat?

2016. dec. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mert pont ez volt a tanárok célja. És kizárnak egy egyébként nagyon jó közösségből.
2016. dec. 20. 18:42
 5/6 anonim ***** válasza:
Hidd el, a tanárokat nem érdekled.
2016. dec. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Valami alapjának kell lennie, vagy tettél valamit vagy csak rádkentek valamit! Én úgy viszonyulok máshoz, ahogy hozzám ők. Szard le magosról, keres új barátokaz, és az új haverokkal verjétek szét a régieket . :D Ennyi legalábis én ezt tenném ...
2017. jan. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!