Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Olyan 12-16 év közöttiek:...

Olyan 12-16 év közöttiek: titeket mennyire idegesítene egy 25-27 fős közösségben egy (! ) rossz ember? (Lent részletezve)

Figyelt kérdés

Úgy van, hogy nagyon káromkodós. De tényleg. Úgy jön be, hogy cs b+, meg ilyenek, fél perc mulva pedig nagyon elkezd káromkodni. Mindig a másikat szivatja, de ilyen szex-témákkal, mert csak arra tud gondolni. Ezt én nem értem. Folyton erotikus hangokat ad ki, és bármit csinálsz beszól. Alig lehet lerázni. (Egyedül egy gyenge pontja van: észérvekkel vitatkozni)

Tehát kb. Ilyen. Az osztály legrosszabb tanulója, akár a tanárnak is visszaszól. Rám (mert én vagyok a legokosabb) különösen ki van hegyezve. Ilyenek ellen mit lehet tenni?

"Csodálkozom, hogy any ád nem B@ sztad szájba"

"Any ád temetésén tüsszents"


Ilyenek ellen várok jó ötleteket, visszaszólásokat, de nagy vitát nem akarok (12/F)


2015. jan. 22. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha konkrétan beszól, amit írtál, azt nem hagynám. Keményen meg kell neki mondani, hogy a témáról le lehet pattanni. Nyugodtan hallhatja az egész osztály is, hogy megmondod neki, mekkora suttyó, és jobb lenne, ha magára kapna egy civilizált viselkedést, ha már otthon nem tanulta meg.

Frappáns visszaszólások vannak, de csak akkor fognak célba érni, ha ugyanolyan keményen beszólsz neki.

2015. jan. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne süllyedj le a szintjére, mert a rutinjával lever.

Vedd figyelmen kívül.

2015. jan. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ekkora menő a témában akkor szedjen fel az utcán egy 14-áves modelt.
2015. jan. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#2-nek igaza van, ne vitázz vele, de közölheted, hogy nem félsz tőle és ne húzza ki a gyufát. Sajnos az ilyenekkel néha elkerülhetetlen a fizikai kontaktus. Az is igaz, hogy amelyik kutya ugat, az nem harap.
2015. jan. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Az ilyeneknek csak a szája nagy és általában nagyon puha a p*csük és úgy tudod legyôzni, ha megvered az egész osztály elôtt, akkor ne félj, abba fogja hagyni.
2015. jan. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!