Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan irjam meg a felvételit...

Hogyan irjam meg a felvételit tehát hánypontosra írjam meg a központit vagy mennyipontot érjek el a vitt pontokkal eggyütt hogy behîvjanak szóbelire vagy felvegyenek az Ady Endre Gimibe Budapestre?

Figyelt kérdés
Jelenleg 8.as vagyok és az Adyt Pesten 1.nek jelölöm meg és kb hàny ponttol vesznek fel vagy hîvnak be a szóbelire ? Mert én oda àltalànos szakra szeretnék menni és hogy oda könnyen felvesznek embereket?

2017. jan. 1. 13:56
 1/4 anonim válasza:
Általános szakra szerintem nincs szóbeli. A ponthatár csak a felvételi vizsgák után derül ki.
2017. jan. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Veky ***** válasza:
"Együtt". Megbuktál. Nálam nem mennél át kilencedik osztályba. :D
2017. jan. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A 13. kerületi Ady Endre gimibe nem kell maximális felvételit írnod. Tavaly az ismerősömet felvették oda 27 pontos magyarral és 31 pontos matekkal. Általánosban németet tanult, de németes osztály nem indult így kezdő angolon van 9. évfolyamon. Most félévkor 4,5 körül lesz.

Sok sikert!

2017. jan. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi széprn válaszokat de sajnos az Adyba Bp. van àltalànos szakra szóbeli egyébkémt az àtlagom 4,7
2017. jan. 2. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!