Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van itt olyan ember, aki...

Van itt olyan ember, aki Waldorfba vagy ahhoz hasonló, alternatív iskolába jár/járt?

Figyelt kérdés
Szerettek-e oda járni? Milyen a légkör ott, milyenek a tanárok, osztálytársak?
2017. jan. 4. 21:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Ugyan én nem, de unokatestvérem és egy ismerősöm is Waldorfos.

Dicsérik, de nem egy Madách vagy Xántus színvonal, eltér a többi iskolától, úgy tudom jegyet se kapnak ( ha kapnak azt is máshogy )

Illetve vallásos jellegű, nagyon odafigyelnek arra melyik gyerek miben jó, és arra törekszenek hogy kihozzák belőle a legjobbakat.

Szóval nem tudom..elvileg a közeg befogadó, önmagad lehetsz a raszta hajjal meg stbvel, és nem néznek ki (pont egy művészetis beszél:D)

Szóval számomra furcsa, mert ahol én lakok nincs Waldorf, de a beszámolókból nem lehet rossz. Sok sikert :)

2017. jan. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Heló, én Közgazdasági Polis vagyok és itt is baromi befogadó mindenki, a légkör az órán is fenomenális és a tanárok is sokkal lazábbak mint egy átlagos suliban. És ha az osztálytársakkal valamiért nem jönnél ki (az enyém 1. rangú)akkor azon kívül is rengetegféle ember létezik akikkel lehet lógni, továbbá még nem hallottam olyanról hogy valakinek kifogásolták volna a külsejét vagy a gondolatait.
2017. jan. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!