Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem hitték el, hogy nem...

Miért nem hitték el, hogy nem a netről másoltam?

Figyelt kérdés

Régebben írtunk egy olyan fogalmazás dolgozatot, amiről a tanárnő előző órán nem szólt nekünk. Miután mindenki megírta, következő órára visszahozta a lapokat, majd azzal kezdte, hogy lett egy nagyon jó írás, s hogy ő ezt most felolvassa. Közben többen is morogni kezdtek, hogy ezt ki írta.

A végén elmondta, hogy az enyém. (4/5 lett.)

Szünetben az osztálytársaim a fülem hallatára pofáztak ki, hogy ezt csakis a netről szedhettem le, meg egyikük hasonlóságokat, részleteket is talált.

Én egész végig hallgatva ültem a helyemen... egyedül hiába állok ki magamért a többséggel szemben.


Alapból nem vagyok túl jóban velük, nem járok el velük soha semerre, így talán érthető a viselkedésük.

Egyedül a tanárral beszéltem meg órák után, hogy mit gondolok, s őszintén elmondtam, hogy egy szót se lestem sehonnan... ő pedig megnyugtatott, hogy ismeri a képességeim, sosem kételkedik bennem, és ők csak irigyek a teljesítményemre...


Miért ennyire rosszindulatúak és féltékenyek, ha valaki egy kicsit is összeszedi magát?


L/18



2017. jan. 5. 23:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
42%

"Miért nem hitték el, hogy nem a netről másoltam?"

Ezért: "ezt csakis a netről szedhettem le, meg egyikük hasonlóságokat, részleteket is talált."

2017. jan. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
88%

Üdv a való világban.

Az emberek szemetek. Diák korban csak kedvtelésből, munkahelyen már érdekből.

Láttam és éltem meg már sok mindent. Engem is fúrtak munkahelyen, ahogy hallom a nők meg még sokkal olyanabban a munkában mint a pasik.

2017. jan. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%

Ezt nevezik irigységnek. Szokd meg, ilyenek az emberek.


Velem is ilyenek voltak a suliban. És most is ilyenek velem az emberek. Ilyen a világ. Ha többre viszed mint a másik akkor egyre több lesz az ellenséged.

2017. jan. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
74%

Sokmindent nem tehetsz. Max megjegyzed, bocs hogy valamiben jobb vagyok az átlagnál...


Hozzá kell szokni, sok bunkó ember van s te még a legkisebb dologba ízleltél bele.

Énse nagyon pacsiztam le az osztály társakkal, főleg nem szakmain...

Fájt nekik, hogy sokkal precízebb, kreatívabb vagyok jó arányérzékkel.

(ruhatervezés/kivitelezés + grafika)


23-N

2017. jan. 6. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Hát "kedves" első, neked most nagyon nincs igazad, mert meg tudnék esküdni, hogy nem lestem sehonnan sem! Légy oly szíves elolvasni a többi mondatot is! Tudod, ha onnan szedtem volna, csillagos 5-ösre írtam volna és nem 4/5-re..


A többieknek köszönöm a választ és a motiválást, ment nektek a zöld kéz! :) Sajnos akkor felkészítem magam a sok jövőbeli ellenségre, mert bizonyos szinten maximalista vagyok :/

Valahogy én sosem tudok irigykedni az emberekre a sikereik miatt, inkább inspirálnak, mert lehet tőlük tanulni.

2017. jan. 6. 06:05
 6/20 anonim ***** válasza:
32%

Kérdező, gyorsan higgadj le és tanulj meg szöveget értelmezni! Nem azt írtam, hogy másoltad, hanem kérdésedre válaszoltam, ami így szólt: Miért nem hitték el, hogy nem a netről másoltam?


De a jelek szerint te nem választ akarsz, csak babusgatást. Aztán ok nélkül nekem esel. Hát van egy olyan megérzésem, hogy nem a ragyogó eszed miatt utál mindenki az osztályodban.

2017. jan. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

És mást nem is tudsz hozzáfűzni? Gratulálok hozzá.

Nagyon nem a babusgatás kell, hanem az érthető, tiszta válasz.

Neked meg a kioktatás megy nagyon, bár én nem szoktam elsőre ítélni az embereket, egyesekkel ellentétben.

2017. jan. 6. 09:11
 8/20 anonim ***** válasza:
36%
Érthető, tiszta választ adtam. Te nem értetted. Megsértődtél, kioktattál. Szóltam hogy tévedsz, de még mindig neked áll feljebb, nem vagy képes visszább venni. Igenis elsőre, sőt előre ítélkeztél, mert nem kérdeztél rá, hogy jól értettél-e, azonnal bevágtad a durcát és elkezdtél kioktatni, hogy én milyen vagyok, és a többieknek (akik babusgattak) megköszöntöd a választ. Holott nem rólad mondtam akkor ítéletet, hanem a többiek szempontját mutattam meg neked. Sebaj, mocskolódj csak, ennél kevésbé népszerű már nem lehetsz. Kellemes durcázást a nagy semmin.
2017. jan. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
:D
2017. jan. 6. 13:52
 10/20 anonim ***** válasza:
67%

Legalább nem kéregetik a munkádat. Nekem pont ez volt hogy mindig én voltam az aki jegyzetelt stb. ugy hogy "imádtak". Örülj neki legalább nem kétszínüsködnek.


Irigyek ne foglalkozz velük te sokkal többre fogod vinni mint a legtöbbjük. Hagy higgyék azt hogy a netről szedted majd az érettségin kiderül hogy kinek milyen képességei vannak.

2017. jan. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!