Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem hitték el, hogy nem...

Miért nem hitték el, hogy nem a netről másoltam?

Figyelt kérdés

Régebben írtunk egy olyan fogalmazás dolgozatot, amiről a tanárnő előző órán nem szólt nekünk. Miután mindenki megírta, következő órára visszahozta a lapokat, majd azzal kezdte, hogy lett egy nagyon jó írás, s hogy ő ezt most felolvassa. Közben többen is morogni kezdtek, hogy ezt ki írta.

A végén elmondta, hogy az enyém. (4/5 lett.)

Szünetben az osztálytársaim a fülem hallatára pofáztak ki, hogy ezt csakis a netről szedhettem le, meg egyikük hasonlóságokat, részleteket is talált.

Én egész végig hallgatva ültem a helyemen... egyedül hiába állok ki magamért a többséggel szemben.


Alapból nem vagyok túl jóban velük, nem járok el velük soha semerre, így talán érthető a viselkedésük.

Egyedül a tanárral beszéltem meg órák után, hogy mit gondolok, s őszintén elmondtam, hogy egy szót se lestem sehonnan... ő pedig megnyugtatott, hogy ismeri a képességeim, sosem kételkedik bennem, és ők csak irigyek a teljesítményemre...


Miért ennyire rosszindulatúak és féltékenyek, ha valaki egy kicsit is összeszedi magát?


L/18



2017. jan. 5. 23:04
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Régebben tőlem is kunyizgattak, én meg csak azért adtam oda, hogy hátha megkedvelnek miatta vagy valami. De mivel láttam, hogy attól még a helyzet nem változik, azóta már nem adom senkinek.

Az érettségitől még én is tartok egy kicsit, emiatt készülök és gyakorlok annyira. :)

2017. jan. 6. 14:09
 12/20 anonim ***** válasza:
68%

Sajnos ha valaki rendes azt kihasználják főleg suliba. Igen velem is így volt hogy először mindenkinek segítettem mert naiv voltam addig nagyon bírtak amikor mondtam hogy elég mert valaki szó szerint lemáolta a munkámat még nekik állt feljebb. Hál istennek nálunk max 5-6 ember volt ilyen.

#10

2017. jan. 6. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
74%
Szia! Szerintem szimplán irigyek voltak rád, és rosszindulatúak is voltak, én is tapasztalom ezeket a "különleges tulajdonságokat" bennük gimnáziumban. ("biztos puskázott" vagy "nyalizok a tanárnak" holott nem is beszélek vele de mindegy) Tudom hogy nehéz megcsinálni, de próbálj ne odafigyelni rájuk, ne törődj velük, ne gondolj rájuk "csak menj előre" ne érdekeljenek az ilyenek, másrészt a tanárnő úgy is tudja, hogy ki szedi a netről vagy egymásról a gondolatmeneteket. Másrészt értelmes, intelligens vagy, ahogy leírtad a problémádat a tanárnő már csak jobban tudhatja :) Szóval ezek miatt ne aggódj :) Nekem ez a véleményem és remélem hogy segíthettem :) 17/F
2017. jan. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm 13-as, nagyon rendes vagy :) szerintem is a jövő a fontosabb, nem a jelen..
2017. jan. 8. 02:00
 15/20 A kérdező kommentje:

A legviccesebb pedig az egészben, hogy amilyen csóri vagyok, még mobilnetem sincs, ahonnan leshettem volna :"D másfelől elég feltűnő lett volna, ha egyszer csak kikapom a mobilom a zsebemből, pláne, hogy a tanár egyenesen velem szemben ül, és szinte mindenki pont rám lát :P

Amúgy meg ilyeneket ők szoktak csinálni, erre mondják, hogy mindenki magából indul ki :D

2017. jan. 8. 02:09
 16/20 anonim ***** válasza:
69%

Ismerős sajnos :/ Én egyébként nem vagyok túl jó tanuló, de az utóbbi 1-2 évben próbáltam jobban tanulni és volt, hogy kikaptunk egy dogát, ami sokaknak nagyon rosszul sikerült, nekem meg 5-ös lett és egyből ment a kibeszélés a hátam mögött, hogy biztos lestem a barátnőmről, aki a legjobb tanuló az évfolyamon és épp egymás mellett ültünk, amikor irtunk. De egy az, hogy két csoport volt, a másik, hogy elég feltűnő lett volna, ha elkezdünk beszélgetni a barátnőmmel dogairás közben, hogy diktálja már le nekem a válaszokat..:D Meg ő amúgy se olyan, akit ki lehet használni, hiába vagyunk barátnők, ha megkérném, hogy segitsen már doga irás közben, azt mondaná, hogy nem segit, tanuljam meg, ne mástól kérdezgessem, melyik a helyes válasz :D

Az ilyen emberek egyszerűen irigyek, szard le őket :)

18/L

2017. jan. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is :) rendben :)
2017. jan. 8. 17:47
 18/20 anonim ***** válasza:
kérdezö szard le hogy hülyék
2017. jan. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Az itt sajnos kevés ezeknél, de mást nem is tehetek..
2017. jan. 29. 12:32
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
Ha annyira jók a képességeid (a tanár szerint), akkor miért nem ötös lett???
2017. jún. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!