Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tudtok adni néhány kegyetlen...

Tudtok adni néhány kegyetlen szivatásos ötletet, amit nem felejtenek el könnyen, és beégethetem velük az osztály előtt?

Figyelt kérdés

Szóval a lényeg az, hogy van néhány osztálytársam, akik nagyon bunkók velem és a barátnőmmel. A barátnőmet már első óta csesztetik, pedig ő nem csinált semmi rosszat.

Az egyik fiú az egész osztály előtt elkezdett kiabálni, hogy én mekkora egy k**va vagyok, az osztály meg el kezdett nevetni, és néhányan igazat is adtak neki, pedig én nem ártottak semmit. Ugyanez a fiú egy gúnynevet is kitalált nekem, és mindig úgy hív. És ez már tényleg a sokadik eset, én pedig nem fogom továbbra is tűrni. Az osztály többi része is nagyon idegesít, de ő és még néhányan nagyon fel tudják b*szni az agyvizemet. Kérlek adjátok ötleteket, hogy hogyan és mivel vegyem el a kedvüket ettől. Lehetőleg egy életre véssék az eszükbe.

12/L



2017. jan. 10. 15:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%

Túl kicsi vagy ahhoz hogy olyat csinálj amit "egy életre" megjegyeznek..

Ha a fiú csúfol vágd arcon valamivel és hívd hím.r1ngyónak.

2017. jan. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Dörgölj a hajába használt rágót!
2017. jan. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%

Nem tartom túlságosan jó ötletnek, mert lehet csak olaj a tűzre, de:

Tudsz valami személyeset róluk amivel támadhatod, s amire nem büszkék? Vagy olyan dolgot ami nekik nagyon rosszul esett az életük során, meghalt valakijük? Esetleg valamit amiben különböznek?

Nah, kezdd el ezt felhozni témaként, stb...

Öntsd le őket valamivel, nem feltétlenül víz, lehet akár valami undorító dolog vagy dobj rájuk valamit, a cuccaikat verd le a földre a táskájukat meg öntsd ki a tartalmát :D Utóbbit szerintem akkor mikor épp nem nagyon van szemtanú, pl tesire átöltöztök, s visszamész az öltözőbe vagy nem tudom :D

Regisztrálhatod akár őket "olyan" oldalakra pl meleg társkereső s megadhatod az adatait, ám óva intelek ettől mert ebből akár rendőrségi ügy is lehet, ha kiderül, ezt tapasztalatból tudom, volt ilyen ismerősöm

Bár lecsukni nem csukták le, pénzbírság volt csak belőle :)

Megadhatod különböző oldalakon az adataikat, lakcím, stb... amit a naplóból kinézhetsz asszem, meg különböző rosszindulatú embereknek :)

Ez sem legális dolog csak úgy szólok szerintem.

2017. jan. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
Ha értesz a photoshophoz akkor szerkessz róla kínos képeket és küld a barátainam, ismerőseinek.
2017. jan. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

Ennyi idősen a fiúk hülye-gyerekesen jellemzően pont azokat a lányokat piszkálják, akik tetszenek nekik. Az is tetszik nekik, ha egy lány dühös lesz rájuk, mert még az is azt jelenti, hogy érzelmeket keltenek benne, felfigyelnek rájuk.


Érdekes, hogy sokszor később a lányok is kedvezően fogadják azt, ha ilyen srác irányukban hirtelen elkezd rendesebb lenni, az ilyet tökösebbnek tartják, mint az olyant, aki még megszólítani is gyámoltalan őket.

2017. jan. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Vágd el szülei kocsijában a féket. Ha összejön akkor azt nem felejti el.
2017. jan. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Simon O. válasza:
Szerintem próbáld meg elsimítani először úgy, hogy ez neked rosszúl esik, meg minden. Majd írd meg, hogy mi lett a végeredmény, és ha nem jött be, akkor a fantáziám legpiszkosabb bugyraiba tekintek, és megsemmisítjük azt a gyereket.
2017. jan. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Adj el a szüleiknek üdülési jogot.
2017. jan. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! #6 ez kegyetlen
2017. jan. 10. 17:59
 10/11 anonim ***** válasza:
65%

Fogj egy ötforintost és dobd eléjük és mondd nekik"Életre".

Ha utána ott mondják a magukét dobj oda egy tizest is "Tessék az az ötös úgy tűnik mégsem elég az ilyen reménytelen eseteknek" vagy valami hasonló.

Igaz ez nem szivatás amit megjegyeznek de bizti égne a fejük:').

2017. jan. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!