Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Holnap felelek angolbol de...

Holnap felelek angolbol de nem megy szószerint. Hogy tudnák puskázni hogy ne vegye észre? 2-esért megy félévkor.

Figyelt kérdés

Középiskola 9.ik osztály

15/F


2017. jan. 19. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem veszed a fáradtságot hogy megértsd az angolt akkor a következő évben is puskáznod kell a kettesért.


[link]

2017. jan. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Há' mé nem tanultá', fiacskám?

Ha valamit megtanulsz nincs olyan, hogy egy mukkot se tudj mondani belőle.

2017. jan. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Mi az hogy szó szerint? Angolt nem úgy tanulunk hogy szó szerint bemagolunk valami szöveget. Jobb esetben legalábbis, mert annak aztán a világon semmi értelme, de angolul biztosan nem fogsz tőle megtanulni.
2017. jan. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nekem (pár ember állítása alapján) tehetségem van a nyelvekhez, de a szavak nekem is nehéz pont voltak.

A szódolgozat ilyen szempintból azért hülyeség. mert pl. nekem kb. 3-szor kell találkoznom az adott szóval, hogy ne csak a dogára, hanem nagyon sokáig megjegyezzem (és ezt a háromszori alkalmat nem úgy értem, hogy 1 délután 3-szor egymás után...) Na meg az is sokat segít, hogyha az adott szót, kifejezést vmihez tudod kötni. Pl nekem nyáron a némettanár mesélt gyorsan egy kínos történetet, leírtuk a kínos szó jelentését, most is emlékszem. Van még jópár ilyen nekem, angolból, és németből is.

Most már ennyi idő alatt biztos nem fogod megtanulni.

Ne is próbálkozz, ha az eddigi pár hónap alatt nem sikerült összekaparni a kettest, nem most fogod bepótolni az anyagot pár órácska alatt. Pihenj, és változtass a tanulási módszereiden, lehetőleg ne röhögd el az órát.

Tudod, én írhatok akármilyen tanácsot, és tudom, hogy van ember, akinek egyszerűen nem mennek a nyelvek, de ez csak tőled, és az akaraterődtől függ... 16f (11.o)

2017. jan. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudtad, hogy a csajoknak bejön ha egy pasi művelt és több nyelven beszél? Írtó szexi tud lenni az ilyen. Csak mondom, remélve, hogy motivál majd a nyelvtanulásban.


Szóval ha most ez nem is fog sikerülni neked, a késöbbiekben ezer százalék, hogy hasznosítani tudod majd. Vonatkoztass el az iskolától és nézd azt, hogy azon kívül mely területeken tudod használni. Még nagyon nem késő elkezdened a nyelvtanulást rendesen.

2017. jan. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
És mit csináltál egész félévben tanulás helyett? Nem puskázni kell, hanem tanulni.
2017. jan. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!