Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha megvan a középfokú nyelvviz...

Ha megvan a középfokú nyelvvizsga angolból, akkor is be kell járni az órákra?

Figyelt kérdés

Hello!


Az a helyzet, hogy a mostani iskolában az angol tanár nagyon rossz. A régiben nagyon jó volt. Mostaniban, borzalmas! Tanár rosszul ejt szavakat (többek szerint is), angol kiejtése noku, és keveri az igeidőket! (egyszerű jelenidőt, folyamatossal) ezt mondta: Ha valamit rendzseresen csinálunk, akkor azt úgy mondjuk, hogy I go running every day. Közben pedig I go run every day. és e/3-ban e/es van az ige végén pl: I go runs every day. De teljesen összekeveri őket. Én a haladóba kerültem, de ott is a számokkal kezdjük! :S Ez nekem nem jó, mert hátráltat, mintsem segítene. Ezért kérdezem azt, hogyha megcsinálom a nyelvvizsgát, akkor is kötelező bejárnom órákra?



2014. szept. 7. 21:27
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Bocs, ha rossz a kategória!
2014. szept. 7. 21:28
 2/21 A kérdező kommentje:
De szerintem jó helyen van!
2014. szept. 7. 21:28
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, kötelező.
2014. szept. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha osztályzót teszel akkor nem kell.
2014. szept. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk anno nem kellett. Ahogy megjött a bizi,már nem mentünk be. Gimnázium volt.
2014. szept. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%

Jó isten, kisgyerek, járj be azokra az órákra, kérlek. És nézd át ezt a "go run" kérdéskört még egyszer!

Középfokú neked?

2014. szept. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Irass egy levelet az igazgatóval szülőddel, hogy sikeres nyelvvizsgát tettél stb., kéretik felmenteni téged, meg mellékeled a biz. másolatát.
2014. szept. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Be kell, régen nem kellett.
2014. szept. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ember, irigyellek hogy ilyen angol tudással ekkora önbizalmad van. Az a helyes, ahogy a tanár mondja. Ha te ezt egy angolnak beadnád, hogy "I go runs", hát, biztosan leesne neki, hogy kezdő szinten állsz. A másik meg az, hogy te abban a mondatban hol látsz E/3-at? Ott "I" van, ami tudtommal E/1, de lehet hogy maradi vagyok. Mindegy is, hagyjuk a nyelvtant, mert nem szeretem. Ne menj el a nyelvvizsgára, mert megbuksz és az pénzkidobás. Egyébként meg be kell járnod akkor is. Ha az érettségit teszed le, akkor nem kell, de ahogy elnézlek, elég messze vagy attól. Csak tanulj fiam. Az iskola egy hasznos dolog.
2014. szept. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire tudod, tegyél osztályozóvizsgát, és akkor nem kell bejárnod.
2014. szept. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!