Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért pontoz le állandóan?...

Miért pontoz le állandóan? Mit csináljak, hogy normális legyen velem?

Figyelt kérdés

Az egyik tanárom eleinte nagyon jófejnek tűnt, kedveltem, meg szerintem jóban voltunk, olyan minden diák kedvence tanár, mert fiatal, másfél éve került hozzánk, és nagyon közvetlen a diákokkal. Eleinte rendesen osztályzott, de egy ideje az én dolgozataimat mindig lehúzza és nem kicsit, hanem nagyon. Mindenkinek ötösöket ad, még azoknak is, akik buták, és hülyeségeket írnak, nekem viszont szinte már ketteseket. Először azt hittem én nem készülök eleget, de erre a tárgyra tanulok a legtöbbet, és mindig fullos dolgozatot adok be, vagy közel hibátlant, ennek ellenére múltkor is csak hármast kaptam. Mikor odamentem megkérdezni, miért, olyanokat mondott, hogy túl csúnyán írtam, formailag szerinte nem megfelelő (esszé, és de, formailag megfelelően adom le), de nagyon nem tudott belekötni. Mégis megérdemlem a hármast.

Utál engem valamiért? Vagy miért csinálja? Nagyon elegem van már ebből... mit csináljak vele?

Egyszer megkérdeztem, van-e valami baja velem, elvileg nincs. De valami csak van, ha ilyen, nem? Mit csináljak vele? Gondolkoztam azon, hogy megmutatom más tanáraimnak a dolgozataimat, hogy nézzék meg ők is, szerintük is olyan rosszak, de félek.


18/L


2017. jan. 25. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetemen a tanárom azt mondja az az OLVASHATÓ írás amit Ő eltud olvasni.. Ha macskakaparás akkor egyből áthuzzák a Zh-t ami az Elégtelen osztályzatot jelent. 23 L
2017. jan. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Viszont Jó ötlet ha megmutatod másik tanárnak is
2017. jan. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
más tanárok azt mondták szépen írok. szóval neki nem tetszik.
2017. jan. 25. 20:23
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hasonlítsd össze a dolgozatod a többiekével, ha ugyanazt írtátok, de neked mégis áthúzta, szólj neki. Ha többször előfordul ilyen, szólhatsz más tanárnak. Amúgy ez miért heteroszexualitás kategória? :D
2017. jan. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
ez nem az első eset volt :( és nem áthúz, csak pontoz :/
2017. jan. 25. 20:26
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Indítványozz egy független vizsgabizottság felállítását a kiértékelést tekintve vagy szóbeli feleletben.

Ha bevizonyosul az igazad akkor az oktató megütheti magát mivel nem objektív az értékelése...

2017. jan. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 RRR ***** válasza:
100%

menj el a fogadóórájára és ott kérdezd meg,kérdezz rá ,hogy javulna a jegyed,mit kell tenned ez ügyben,te nem érted mi a hibád stb stb stb


ne harcolj,mert ő az erősebb ,akármi is van

2017. jan. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
de ha harcol, legalább megpróbálta. és itt most ő áll a jó oldalon, joga van küzdenie.
2017. jan. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

nagyon köszi mindenkinek, ment a zöld kéz! :)

tuti megmutatom valakinek, hátha...

2017. jan. 25. 21:05
 10/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Igazgató bácsinak! És mond meg, hogy apróságokba köt bele, a sík hülyék meg átmennek 5-össel.

Ha kell felelsz előttük szóban is, hogy te tudod a tananyagot.

Ne hagyd magad, főleg, ha a továbbtanulás a cél!

2017. jan. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!