Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Friss párkapcsolatban normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss párkapcsolatban normális ha állandóan csak szexelnénk?

Figyelt kérdés

Amíg nem feküdtünk le több programot is csináltunk, de azóta a lakásból ki sem tesszük a lábunkat. Nekem sincs ellenemre, de félek, hogy az egész átmegy egy szexkapcsolatba. Mit lehet tenni?

Mindketten 21 évesek vagyunk



2016. jún. 2. 20:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ja
2016. jún. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én is állandóan csak szexelnék :)

30/F

2016. jún. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Miután lefeküdtem először a volt barátommal az első fél évben folyamatosan szexeltünk ez más kapcsolatokkal is így van mi is együtt voltunk 4 évig és nem ment át szex kapcsolatba :)
2016. jún. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is az első kapcsolatomban, az első pár hónapban napi 3-4 szex. :D De utána is jó volt, csak inkább átment lelki síkra. :)
2016. jún. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Az exemmel első akarom után sokáig nagyon sokat szexeltünk, alapjáraton sokat szexeltünk. Hétvégenként, mikor mindketten ráértünk, akkor 2-3x is akár. Majdnem 3 évig voltunk együtt. =)

21/F

2016. jún. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ezeket örömmel hallom :) De a szex mellett sok más programotok volt?
2016. jún. 2. 20:50
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Mi is így voltunk. Átjött...kitalltunk valami programot...aztan ink dugtunk :D
2016. jún. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
50%
Egy haverom már jó pár éve eggyüt van valakivel és nagyon keveset szexelnek/szexeltek :D kicsit sajnálom is. Szóval ilyen is van de ez pont hogy nem normális sztem.
2016. jún. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egészségetekre;majd elmúlik....
2016. jún. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem normalis. A mi kapcsolatunk elejen a baratommal napi 4-5x is szexeltunk. Mara mar ez lecsokkent heti 3-4-re.
2016. jún. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!