Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért nem áll le?

Miért nem áll le?

Figyelt kérdés

Foci közben, miután elrontottam valamit, az egyik osztálytársam megrúgott a labdával.

Ezután én nekimentem, elkezdtem folytogatni, erre a srác nem reagált, csak leszedte a kezeim és ellökött.

Ezután ezt a tesitanár elmesélte az ofőnek, és megkérdezett minket. A srác azt mondta, hogy rendezve van a dolog, nem lesz folytatása.


Ennek ellenére odajött következő tesi előtt, és elmondta, hogy három lehetőségem van, nem focizok, kapus leszek, vagy mezőny / az utóbbi kettőt nem ajánlja/.


Persze mezőnybe mentem, de mindenki elkezdett rugdosni, a srác meg nyújtott lábbal csúszott rám...


Most mit kéne tegyek..?



2017. jan. 25. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmit, állj be kapusnak, vagy állj áta másik csapatba!

2 dudás egy csárdában nem fér meg.

Nyilván nem tud érvéynesülni, meg a "haverok" se, ha te bezavarsz.

2017. jan. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vagy megtanulod lecselezni, és lealázni..

Bár ezt a haveri körtől függően nem ajánlom, kivéve ha neked van több haverod a csapatban.

2017. jan. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Népszerű, mindenkivel jóban van, és a két legjobb játékos között van...


Engem... ha nem is utálnak, de lesz*rnak.

2017. jan. 25. 21:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mit rontottál el. Mert megrúgott miatta labdával, tehát ezt az egészet ő kezdte. Nem tudom, hogy mit rontottál el, de szerintem más is elkövette már ezt a hibát focizás közben, az is, aki megrúgott miatta. Mond meg a haverjainak, hogy ezt az egészet ő kezdte azzal, hogy egy olyan dologért rúgott meg, amit más is már elkövetett, és amiért senkit nem rúgtak meg. Ezek után pedig szerintem kerüld el. Akkor is, ha már kibékültetek.
2017. jan. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kapus vagyok, a problémája az volt, hogy a kidobás ellenfélhez ment, ebből lekontráztak, majd a rövidre kaptam be...
2017. jan. 26. 18:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!