Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak? (Kérdés rövid,...

Mit csináljak? (Kérdés rövid, magyarázat hodszú)

Figyelt kérdés
Most hetedikes vagyok. Az osztályban nem nagyon érzem jól magam, viszont vannak jó barátaim. Amikor hiányzok a házit sosem kapom meg. Nem számíthatpk senkire. A legjobb barátnőm egy másik suliba jár. Elmondtam neki a problémámat és azt mondta, hogy irassam magamat át hozzájuk. Viszont ott csak őt ismerem és félek, hogy nem tudnék beilleszkedni. Nem tudom mit csináljak, szerintetek mi lenne a helyes döntés? Menjek át hozzájuk és hagyjam itt azt a kevés barátomat is,vagy kezdjek tiszta lappal, egy baráttal, viszont egy jobb társaságban?
2017. jan. 29. 13:56
 1/2 anonim válasza:
Szerintem bírd még ki azt az egy évet a középsuliig. Velem is voltak ilyenek, de tudod mit? Kérd el tőlük a házit. Mert ha ezt nem teszed meg, azt hihetik már megkaptad.;) Ja, és tartsd a kapcsolatot a legjobb barátnőddel.
2017. jan. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én elkérem, de sosem kapom meg. De ez a legkisebb gondom. Sokat bántanak ott és nem érzem jól magam, viszont vannak ott jó dolgok is, úgyhogy nem tudom eldönteni :/
2017. jan. 29. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!