Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Középiskolás éveitek alatt mi...

Középiskolás éveitek alatt mi volt a legvadabb dolog amit csináltatok?

Figyelt kérdés

Sajnos nekem sok volt:( Kilencedikig mindenki csendes, visszahuzódónak tartott és hát meg akartam mutatni, hogy én nem vagyok ilyen.. és kicsit elfajultak a dolgok a fegyelmiig:( úgy kezdődött, hogy volt 1 banda, benne volt az osztálytársam én meg nagyobb fiúk (20 évesek) a lényeg, hogy 2. Hónap után meglogtunk egy rendezvényről, összejöttem egy tetovált kigyúrt csávoval.. 14 évesen.. mindenhonnan meglógtunk..Félévkor buktam. Befestettem a hajam feketére.. Ellógtam bulikba, ittunk, füveztünk .. volt, hogy a suli wcjébe cigiztünk, vagy kimásztunk az ablakon. Nagyon szégyellek ezekre visszaemlékezni. Szerencsére nem sokára kaptam az élettől egy hatalmas pofont ami jó útra térített de akkor is:(( Áhh meg akartam felelni csak.. 9 év csesztetés után..és ez lett belőle, hogy majdnem kirúgtak.

19/L


2017. febr. 1. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%

Hasonló dolgokat, meg talán vadabbakat is.

Ha vissza tekintek, a legszebb éveim voltak. :D

2017. febr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem a pofám lesül ha visszaemlékezem, hogy osztályfőnők naponta beszélgetett velem, hogy miért vagyok kezelhetetlen:( xD
2017. febr. 1. 18:10
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Nemtudom ezt hogy meseljem el, de egyszer 11.-ben egy ragogumit raragasztottam a padra, utana buntudatom volt de otthagytam 😏
2017. febr. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Egyszer nem csináltam házit.
2017. febr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Punk voltam a javából, középen volt csak egy csík hajam többi nullással le volt tolva, volt kék, rózsaszín, szőke.. Rengeteg koncertre eljártam, sokat ittam, cigiztem. Hazudtam a szüleimnek, hogy a barátnőmnél alszom közben meg mentem valami jó kis koncertre. 10.ben meg is buktam félévkor egy tárgyból. Lógtam sokat a suliból, kocsmáztunk helyette.

De aztán elmúlt az egész, azóta normális felnőtt vált belőlem mindezek ellenére. :)

28/N

2017. febr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
De durva! Én a négy évem alatt nem fogok semmit sem csinálni. :/ Egy év már nemsokára letelik, már csak 3 marad. #nembajazélményeknélkülhalokmeg.
2017. febr. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kipróbáltam sokféle drogot
2017. febr. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hozzád hasonlóakat, de én nem tartom ennyire durvának ezeket a dolgokat, és örömmel emlékezem vissza ezekre a balfaxságokra. :D

Én amúgy kitűnő tanuló voltam, mert ezt mindig fontosnak tartottam, de a többi amit leírtál nagyjából megvolt.

A suli wc-ben mi is szerettünk nagyon cigizni, főleg 9.-ben és 10.-ben, szerintem nagyon lázadónak érezhettük ettől magunkat, mert a mi sulinkban egyébként ez egyáltalán nem volt jellemző, 4 év alatt egyetlen egyszer volt olyan, hogy valaki más cigizett rajtuk kívül bent. :D Mi is buliztunk, piáltunk, lógtunk, néha füveztünk, tanárok nem nagyon szerettek bennünket, pedig amúgy nem viselkedtünk rosszul, néha beszélgettünk, nevetgéltünk, annyi, hogy fel mertünk szólalni az igazságtalanság ellen (amúgy kb. évente 2x max) és elég sűrűn elkéstünk. Igazából ezek egy középiskolásnál elég jellemző dolgok, csak a gyakori közönségénél nem szokás ez.

Én amit magamnál tényleg durvának tartok, de csak azért, mert az ilyesmi tényleg elsülhetett volna nagyon rosszul is, az az, hogy volt, hogy párszor beültem számomra ismeretlen csávók autójába, de ez se volt sokszor. Barátnőim csináltak cifrább dolgokat is, nem részletezném inkább.

2017. febr. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Metionin ***** válasza:
Hajfestés és hogy néhány órán jegyzetelés helyett rajzoltam. Azt hiszem, nem voltam egy vad gyerek.
2017. febr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem általánosban neveztek kezelhetetlennek. Tele voltam intőkkel, minden gyengébb osztálytársamat cseszegettem, kizártam őket a tesi öltözőből, megbőgettem őket, elloptam a biciklijüket, minden tanárnak visszabeszéltem, lógtam, stb. Meg amúgy is kis kleptomán voltam, boltokból is simán elloptam ruhadarabokat meg kiegészítőket. Most már nem lennék rá képes.

Középiskolában már inkább olyan dolgot csináltam, amivel nem buktam le, vagy nem is az iskolában történt. Legtöbbnek a tudatmódosítókhoz van köze inkább. Persze volt kivétel.

Ott már cigiztem is, és hónapokig bújkáltam a szüleim elől. Egyre többet voltam totál részeg, kilógtunk a szünetekben mi is cigizni, berugás után hajnalban az iskola aulájában aludtunk a földön nem egy alkalommal, iskola után betéptünk a parkban, fesztiválon (leginkább a Szigetet szerettük, de majdnem az összesen voltunk) egy héten át minden nap betéptünk, volt olyan, hogy idegen külföldiek sátrába beültünk, behúztuk a cipzárt és jól befüstöltünk, utána úgy mentünk koncertre, ahol szintén egy random ember bongjából szívtunk, idegenekkel smároltunk és számon tartottuk, milyen nemzetiségűek. A fesztivál az tényleg minden züllés csúcspontja volt. Ott egy héten át öt literesekből vedeltük a vodkát, amikor 16:20 volt azonnal gyújtottuk is és lényegében nem volt józan pillanatunk egy teljes hétig reggel 8tól reggel 8ig, nem túlzok. A szervezetem eléggé leépült egy időre azután az egy hét után.

Erről persze a szülők ugye semmit sem tudnak azóta sem, pedig azóta kijártam egy egyetemet is. :D Hozzáteszem ott is a züllés ment, mert pont ezért mentem kollégiumba. Ott már nem csak heti egy nap, volt olyan, hogy minden nap ivászat volt.


Én igazából csodálom, hogy ilyen évek után még élek.


Amint vége lett az egyetemnek, a cigiről is leszoktam, és már inkább a sport felé hajlok, minthogy igyak.

2017. febr. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!