Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Vélemények a debreceni Dóczy...

Vélemények a debreceni Dóczy gimnáziumról?

Figyelt kérdés
Tanári kar milyen?

2017. febr. 3. 19:56
 1/4 anonim válasza:
100%

Hát végzősként mondom hogy folyamatosan süllyedt le a szemembe az egész iskola.


A volt igazgató úr után sajnos lejtmenetbe kapcsolt. A diákok kb le vannak sz.rva (pl 4 éve tiltva van a sulirádio vagy épp az egyik osztalyt az érettségi félévben utasitották tancolni)


A tanári kar abszolut vegyes. Van kivaloak és szörnyüek egyaránt


Vallasos suli amivel nem lenne gond ha pl a Szalagtűzőt reszesitették volna előnybe a keresztyény reklamrendezvény helyett. Minden szép és jó volt csak nulla szervezés.


A diákokrol egy rossz szavam sincs. Viszonylag minden hétre jut egy versenyeredmény.

2017. jún. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
87%

Két éve végeztem ott, nagyon sokat romlott, régen fényévekkel jobb volt. Vezetőség, tanárváltások stb. ennek az oka főként..

Ha könnyű sulit keresel, ami hasonlít egy szabadidőközponthoz, akkor ajánlom. :)

2017. jún. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Szia!

Én most fogok kezdeni hatosztályos tagozaton én csak jót hallottam, és én is csak jót tudnék mondani.

Viszont a kolit nem ismerem.

De a tanárok (egy része) eddig nagyon szimpatikusak és nem rég jártam bent és név szerint köszöntek, tehát (szerintem) nagyon figyelmesek.

Így ennyit tudnék mondani, nyilván aki végez meg már pár éve oda jár többet tud mondani de én is próbálok segíteni.

Remélem hasznos volt a válaszom!

2019. júl. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi jó.
2023. jún. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!