Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lehet ki fognak csapni a...

Lehet ki fognak csapni a suliból, ha a vezetőség fülébe jut hogy meleg vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ha kicsapnak, mert meleg vagyok, akkor anyumék is megtudják hogy meleg vagyok, s akkor ők meg kiközösítenek és azt nem élném túl.

Akkor az egész életemnek annyi...

Mit tegyek mit javasoltok?



2017. febr. 4. 21:14
1 2
 1/16 anonim válasza:
27%
azért nem csapnak ki h meleg vagy, de kerülni fognak az biztos :3
2017. febr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
32%

Miért trollkodsz?

Inkább olvass, ha ennyire unatkozol!

2017. febr. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Dehogy csapnak ki . Szülők már más tészta,valahogy el kellene mondani.Talan ha mástól tudják meg , még kényelmetlenebb lenne.
2017. febr. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem rúghatnak ki. ha mégis ezzel fenyegetne a tisztelt igazgatóság, akkor megmondod hogy majd segít a hatóság :)
2017. febr. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
ezért nem csaphatnak ki. Különben meg honnan tudnák?
2017. febr. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és ha esetleg te akarnál emiatt kirúgatni valakit. állj le. Ugyanis ez hátrányos megkülönböztetés, ami- sajnos csak elvileg - tilos.
2017. febr. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%

Majd pont azzal fog foglalkozni az iskola vezetősége, hogy Pistike meleg a 9/C osztályban, rúgjuk ki. Nagyon életszerű.


Egyrészt, a tanároknak a legkisebb gondja is nagyobb annál, hogy a Pistike nemi identitásával foglalkozzanak (főleg az igazgatónak), másrészt manapság minden iskola még egy-egy plusz gyereklétszámnak is örül (hiszen egyre kevesebb a gyerek, és a létszám alapján kapják a támogatást), szóval ahhoz nagyon durva indoknak kell lenni, hogy egy gyereket kirúgjanak. A legrosszabb esetben is ma már inkább magántanulóvá minősítenek, de ahhoz nagyon rossz dolgokat kell tenni. A kirúgás nagyon ritka.


De azzal, hogy búza vagy, senki nem fog foglalkozni, ne trollkodj. De még ha igaz is, amit írsz, nem értem, minek reklámozod.

2017. febr. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát nálunk azért más a helyzet, főleg hogy egyházi suli.
2017. febr. 5. 15:46
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan jutna tudomásukra? Mégis mivel bizonyítják?! Az, hogy egy osztálytársad rád fogja, hogy meleg vagy (még ha igaz is), nem elég bizonyíték... Simán letagadhatod... Amúgy nem értem ezért miért rúgnának ki...
2017. febr. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
97%
Egyházi iskolából se lehet ilyen indokkal kirúgni, mert az már diszkriminációnak számítana és az Egyenlő Bánásmód Szervezete feljelentené, ha valaki ezt az esetet jelenti nekik
2017. febr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!