Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lehet ki fognak csapni a...

Lehet ki fognak csapni a suliból, ha a vezetőség fülébe jut hogy meleg vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ha kicsapnak, mert meleg vagyok, akkor anyumék is megtudják hogy meleg vagyok, s akkor ők meg kiközösítenek és azt nem élném túl.

Akkor az egész életemnek annyi...

Mit tegyek mit javasoltok?



2017. febr. 4. 21:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem hogy sokan miért jönnek a trollkodással, érthető a félelme! De nem fognak kirúgni. :) Egyébként meg nem reklámozza, de ha nem írja le rendesen a szitut, akkor meg azért hordanátok el minden fogyatékosnak. :) Amúgy meg rengeteg meleg ismerősöm van, köztük én is meleg vok, de nekem meséltek a szüleikről hogy velük mit csinálnak, néhány ismerősömnek kidobták a cuccait a lakásból, nem foglalkoznak velük, sőt, jól halljátok, a saját szülei mindenhol keresztbe tesznek neki ott ahol csak tudnak, de rengeteg olyan ismerősöm van akit elfogadnak emiatt, ugyanúgy szeretnek, mert tudják hogy attól még hogy más a nemi identitása, a személyisége megmarad és ugyanolyan jó ember mint volt. :) Ha ismered a szüleidet és szeretnek téged nagyon, akkor nem lesz gond, hidd el. :)
2017. febr. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
24%
Nem kell világgá kürtölni, hogyha meleg vagy, az a te dolgod, meg azé, akibe beleszeretsz. Amúgy hát nem tudom.
2017. febr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mikor kürtölné világgá? Akkor hogy ha a nevét is feltüntetné, ennyi szellemi egytálétel embert... Amúgy ha nem írja ki rendesen a kérdést akkor meg azért cseszi le mindenki, mondta hogy a kérdés homoszexualitással kapcsolatos, akkor mit kerestek itt ha ennyire zavar? Normális válaszokat vár, ettől csak úgy érzi hogy bűn ha egyáltalán él, pedig nem bűn, én igazából örülök neki hogy meleg vagyok, heteroként nem tudnám elképzelni az életemet, én se dobálom meg a heterokat ha előttem csókolóznak, ha nem tetszik szépen elfordulok és nem figyelek oda, ennyi, és nem szólom le őket mindennek.
2017. febr. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
Ha veletlen kiderulne tagadj. Mindent. Hogy te nem es csak azert mondtak ezt rolad hogy rossz velemenye legyen a tanaroknak rolad. Te nem tennel ilyet, fuj, stb. En ezt tettem es elhittek :) (asszemxd) jo tudom megkell tagadnod magad es nem konnyu, amikor a szived uvoltene hogy igenis az vagyok,de a szad nemet mond, de ha kicsapasrol van szo, ez a legjobb megoldas szerintem.
2017. febr. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezért kicsapnak a suliból örülj neki!

Ha egy ilyen iskolába nem kell járnod azzal csak jól jársz!

Egyébként szégyen, hogy ilyesmiért aggódni kell a XXI. században.


Anyádék meg előbb utóbb úgyis levágják.

Dehogy lesz annyi az életednek. Nem te leszel az első akit elzavarnak.

Nagyszüleid, barátok, rokonok...

Lesz aki segít!

2017. febr. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is egyházi iskolába járok és meleg vagyok, de még ha ki is tudódna, nem csaphatnának ki ilyen dolog miatt..
2017. febr. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!