Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Piszkál egy fiú már 2 napja,...

Piszkál egy fiú már 2 napja, vissza akarok neki szólni de nem merek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Van egy nyolcadikas fiú aki mostanában amikor elmegyek mellette beszól nekem ok nélkül..és nálam betelt a pohár, h folyamatosan megjegyzést tesz a külsőm és a magasságomat illetve, pedig ő is eléggé nagy darab azért nem merek neki beszólni de azt sem akarom h folyton égessen és hát eléggé csendes lány vagyok és sztem ezért is lettem a célpontja mert addig amíg beszólogatott én nem reagáltam rá semmit mert tartottam tőle. De most össze akarom szedni az erőmet és én akarom megvédeni magamat, hálistennek dödögve mondja nekem a megjegyzéseket ezért az osztálytársaim egyszer se hallották :D de az osztálytársai igen és akkor is sz@rul esik.:/

14/L



2017. febr. 11. 22:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahogy látom félig Te is mulatsz ezen a dolgon, de azért néha rosszul is esik! Szerintem mond azt neki: "Mi van te nagy melák, tuti nem mernél megcsókolni, mert ahhoz biztos gyáva nyuszi vagy!" Aztán ha ettől dühbe jön, hát akkor nem szégyen a futás! :-D De, ha komolyan veszünk a dolgot, akkor szólj a tanárnak, hogy ez és ez a fiú folyton zaklat. Jó, tudom, ez olyan dedós, végül is nem oviba jársz már ahol még szokás volt árulkodni... De ha máshogy nem tudod elintézni, akkor szólnod kell a tanárnak, máskülönben lehet nem fogja abbahagyni, végül is ez is egy lehetséges megoldás.
2017. febr. 11. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Idéznéd a konkrét beszólásokat?
2017. febr. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez az ovis "meghúzom a hajadat" általános iskolás változata... Mondd meg neki, hogy legyen férfi, ha bejössz neki, azt mondja, ha nyuszi vagy ha tényleg piszkálni akar, akkor úgy fog reagálni. Ha tényleg csak piszkál, akkor meg árulkodj. :D
2017. febr. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!